Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne igény ilyen szolgáltatásra?

Figyelt kérdés

Én csak "meleg postának" hívom. Az lenne a lényege, hogy távkapcsolatban elő meleg párok küldhetnének egymásnak szexet.

Példa: ha az egyik ember Amerikában él, a másik Magyarországon akkor amerikai párja megrendelné a szolgáltatást, például egy orális szexet. Egy meleg postai alkalmazott kimenne a címre és átadná neki.

Azért meleg párokra gondolok, mert a hetrók általában prűdök. De ha lenne rá igény akár lehetne arra is bővíteni.

Szerintetek?



2021. okt. 1. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szexre mindig van igény, hogy ezzel a fomrával pont mi a helyzet, azt mondjuk nem tudom.. :D de egy próbát biztosan megérne egy ilyen api.
2021. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Tinilányosra lenne!!!
2021. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyanról már hallottam hogy a feleség prostit rendelt a férjének. Ilyenről még nem
2021. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Oké, hogy tavkapcsolat, de szerintem távkapcsolatban sem szeretné az ember, hogy más szexeljen a párjával.
2021. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
meleg társasdalomban hűség szó nem létezik?
2021. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kevés ember örül neki, ha a párjával a postás szexel.

Ez így megcsalás inkább.

Ha a postás utána kimenne spermával a szájában Amerikába, és belecsókolná a másik faszi szájába, na az már valami.

2021. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Épp az lenne a lényege, hogy a párja rendeli meg és küldi, így már nem megcsalás.

De én is úgy gondolom, hogy egy ilyenre még nem készült fel a társadalom, még túl zárt.

2021. okt. 1. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt összemosódik több dolog.

Az, hogy valaki nyitott párkapcsolatban él a párjával (nyilván mindkettejük beleegyezésével) az tök rendben van.

De attól még nem biztos, hogy van kedve postásnak öltözött prostituálttal szexszelni. Vagy az illető ingyen csinálná? Akkor miért a megrendelés szót használod?

Pláne egy random időpontban. Hadd döntse el már ő, mikor van kedve szeszelni és kivel. Ehhez kellene a társadalomnak felnőnie.

2021. okt. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!