Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne ilyenre igény?

Szerintetek lenne ilyenre igény?

Figyelt kérdés

Az illető beregisztrálna egy szolgáltatásra, ami abból állna, hogy minden hétköznap az általa megadott időpontban felhívjuk és váltunk pár szót vele.


Gyakorlatilag olyan lenne, mint a szállodai ébresztés, csak nem belsős szolgáltatás lenne, hanem bárki az országban igénybe vehetné a publikus telefonvonalán keresztül.


Továbbá idős embereknek, akik egyedül élnek, segítene jól indítani a napot, hiszen ők szeretnek beszélni. A szolgáltatás tartalmazna olyat is felárért cserébe, hogy az idős ember családtagjai számára SMS-t küldenénk ki vagy hívást (még nem dőlt el melyik lenne jobb), ha nem veszi fel a telefont sokadjára sem, így rá tudnak nézni, hogy minden rendben van-e vele.



2021. aug. 16. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Lenne rá igény.
Nem lenne rá igény.
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon, piackutatast csinaltal vagy ez a piackutatas?
2021. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem, csak kíváncsi vagyok mit gondoltok róla. Ez még csak ötlet. :)
2021. aug. 16. 16:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként egy piackutatás mennyibe kerül nagyságrendileg, ha erre szakosodott céggel végeztetem el?
2021. aug. 16. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár százezer forint.


Amúgy szerintem nem rossz ötlet.

2021. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem, teljesen ingyenesen elérhetőek a lelkisegély szolgálatok és az önkormányzat szociális szolgáltatása is fillérekbe kerül
2021. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, ez igaz, de a segélyvonalak nem hívogathatók sokszor, összevissza, letiltják a számod, nem erre van.

A lényeg itt a kezdeményezés, törődés, figyelem. Erre szükség van. Az idős embernek nem jut mindig eszébe, kit mikor hívjon, kihez fordulhat stb. Az önkormányzat szociális gondozója nem biztos hogy ilyan lelkes, mint a pályája kezdetén...


Az ötlet nem rossz, kérdés, megéri-e üzemeltetni. Nem sokan tudnak az idős hozzátartozó gondozásába sok pénzt tenni.

2021. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!