Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöhet szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet szex az idősebb kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, kolléganőm 42 éves egyedülálló nő. Tipikus nagyon vonzó, szép fiatalos érett nő. Velem mindig kedves, tudja hogy tudok villanyt szerelni és áthivott, hogy szereljek neki villanyt.

Hogy tudnék vele szexelni? Ilyen nő benne lenne szerintetek? Hogy közeledjek felé?


2021. okt. 14. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van rá esély,


ha nem tudod hogy közeledj, akkor megdugni sem fogod tudni

2021. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Dobrev Klára az ugye?


(Politika topikban van, mielott engem neznenek hulyenek)

2021. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jeffrey Spender válasza:
Mit keres ez a kérdés a magyar politikában ?
2021. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
80%

Ha fideszes a csaj, csak állj elé, és közöld vele, hogy

- Hé, bébi! Gyere szobára, jól megvédelek a migráncsoktól, és még a babavárót is megigényelhetjük!

2021. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felesleges kertelni. Én csak annyit mondok a nőnél, hogy nekem már áll. Ennél jobban úgy sem tudsz imponálni neki.
2021. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Az álló dákó annyira ritka, hogy azonnal minden nö ugrik rá, mert mind csak arra vágyik, ügye?

Mesefilmben müködik.

Kolléganönél óvatosabb lennék, bárhogy történjen is, muszáj vele találkozni utána is

2021. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Velem mindig kedves, tudja hogy tudok villanyt szerelni és áthivott, hogy szereljek neki villanyt."

elb.sztad

az alfák manapság gázszerelőként kezdik

2021. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán van rá esély. De hogy hogyan közelíts azt így nem tudja szerintem leírni senkit. Azt ott érezni kell, figyelni, hogy reagál ha közelebb vagy hozzá stb. Lehet ő fog közelíteni.


De ha nagyon tetszel neki és egy kicsit mamlasz vagy lehet, hogy fog ő kezdeményezni. Érzékeny téma, ilyenkor mindenki mondja, hogy a nők nem kezdeményeznek, meg ha nem viselkedsz tökéletes domináns férfiként akkor sosem jutsz el az ágyig egy nővel stb... Szerencsére ez nem így van minden esetben. (a mamlaszt nem rosszból írtam, én is néha az vagyok és van rá példa, hogy szegény csajszinak kell lépnie felém...)

2021. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy esetben jöhet össze: ha ő mászik rád. Mivel az egyértelmű, hogy te mamlasz vagy hozzá, különben nem itt kérdezősködnél, hanem már rég megtörtént volna.
2021. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen csajod sincsen, egy ilyenbe sem fogod tudni beletenni!
2021. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!