Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy munka nélkül...

Az igaz, hogy munka nélkül (segély stb. ) akár 600-700ezer Ft is összejöhet?

Figyelt kérdés

pl. Egy cigány családnak, akiknek van 6gyerekük, erre kapnak 480ezret. (és még ezen kívül vannak plusz pénzek.)

Igaz ez? Miért? Munkával negyed ennyit nem kapok!


2011. máj. 31. 17:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
kb 100-140e Ft-ot tudnak összeszedni. A képregény nagyon nagy túlzás. Persze munka nélkül ez a pénz is baromi sok.
2011. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha igaz lenne, szerinted nem akarna így élni mindenki?
2011. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Te is láttad? Egyébként nem hülyeség, ismerek pár cigó családot, akik a gyereküket beviszik az árvaházba vagy hova, és egy másik családtag kihozza. Erre kapnak pénzt. A másik, hogy a szülők papíron elválnak, erre is kapnak pénzt.
2011. máj. 31. 17:44
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez csak a cigányoknál van, nekik a seggüket is kitörlik.
2011. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Most ezen mit csodálkozól???Itt Magyarországon a cigánynak több joga van mint neked vagy nekem!

Amig te gürizel havi 80 ezerért 2 műszakban,addig ő hanem is annyit amennyit írtál,de szerintem olyan 150-200 ezer összejön nekik!Plussz elmegy másodállásban ellopni tőled vagy tőlem amiért keményen megdolgoztál!Ennyi!Jó világuk van ezeknek itt,csak az a baj hogy ezt máshol nem tudná megcsinálni a roh.adék csürhélye!!Nyugatról sorban basz{kották vissza őket ide nekünk,mert nem tudtak vele mit kezdeni,de bezzeg az EU is ugat hogy jó lenne már megoldani a cigány problémát!pfffff

Ők akkor miért küldték vissza ide őket??A pofájuk ját azoknak is!!

2011. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

"Te is láttad? Egyébként nem hülyeség, ismerek pár cigó családot, akik a gyereküket beviszik az árvaházba vagy hova, és egy másik családtag kihozza."


Nem akárki lehet nevelőszülő. Segélyből élő, munkanélküli, büntetett előéletű pl. nem. Sőt, némi végzettség sem árt. Segélyből élésre berendezkedett személy nem valószínű, hogy ki tud venni gyereket állami gondozásból. Az meg még kevésbé valószínű, hogy te "több cigó családot" is ismersz, akik ezt csinálják. Nyilván hazudsz, nem nehéz az, nem kerül semmibe.

2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én se hittem el, amíg a saját szememmel nem láttam. Nem tudom hogy, de valahogy meg tudják oldani.

Gondolom nem Szabolcsi vagy.

2011. máj. 31. 20:04
 8/31 anonim ***** válasza:
16%

Persze...megtudják oldani. Hogyne. Csak épp nálunk (még) vannak törvények, és nem lehet csak úgy örökbefogadni, és nem, nem adják ki a gyereket egy olyan családhoz, ahol nincs rendes kereset és segélyből élnek.


Ez egész biztos. A saját szemeddel láttad? Hol? Hogyan? ott voltál az árvaházban? Ott dolgozol? Vagy mi ?

2011. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a család nem dolgozik semmit, csak van 8-10gyerek és ebből élnek. Akkor csak nem "keresnek" rosszul!
2011. máj. 31. 20:29
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ha igaz lenne, szerinted nem akarna így élni mindenki?"


De igen. Csak nem lehet mindenkinek 6-8 gyereke. A baj az hogy a GYEREKESEKNEK így kollektíve túl nagy kedvezményket jogokat adnak. Átestünk a ló túloldalára ebben is, mint a női jogegyenlőségnél.

Az egyedülálló roma férfi szerinted mit kap? Lóf@szt se.

A magyar gyerekes nők meg ugyanúgy vagyonokat kapnak munka nélkül (GYES, CSP, egyéb gyerekek után járó kedvezmények) mint a cigányok ráadásul még nem is szegények.

2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!