Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszexuális, leszbikus (hajlam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális, leszbikus (hajlamú) nők!Tetszene nektek az alábbi szitu szexben?(bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha a szintén női partneretek kikötötne titeket- persze a beleegyezésetek mellett-, az egyik kezével a csiklótokat ingerelné, a másikkal befogná a szátokat, és közben felcsatolhatóssal b@szna titeket?Tetszene ez az alárendelt szerep?Hogy, akihez vonzódtok leural titeket, és teljesen az övé vagytok?


Ha szavaztatok, és van hozzáfűzni valótok még, akkor kommentben írjátok le!Köszi!



2021. nov. 18. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszene!/30 alatti vagyok/
Nagyon tetszene!/30 feletti vagyok/
Tetszene./30 alatti vagyok/
Tetszene./30 feletti vagyok/
Semleges lenne.
Kifejezetten nem akarnám így a szexet!/30 alatti vagyok/
Kifezetten nem akarnám így a szexet!/30 feletti vagyok/
54 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*kikötözne titeket
2021. nov. 18. 12:36
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2021. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez így egyáltalán nem bejövős. Pont a finomságuk miatt szeretem a lányokat,szóval ez nagyon távol áll az ízlésvilágomtól.
2021. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És miért nem?Mi nem tetszene benne?
2021. nov. 18. 12:38
 5/30 A kérdező kommentje:
12:37-től kérdezem.
2021. nov. 18. 12:39
 6/30 A kérdező kommentje:

12:38

Azt hittem izgató, ha igazi és kívánatos NŐnek érezheti magát egy nő a női partnere mellett is.Hogy "gyenge" lehet, és ő lehet a nő, a másik pedig pillanatnyi ideig a "férfi" szerepben...

2021. nov. 18. 12:40
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem.Ha férfi szerepre vágyom,férfival vagyok. A nőkben a finomságukat szeretem, 12:38 vok.
2021. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

12:42

De bizonyos nők is meg tudják adni, amit egy férfi.Viszont így van, ők tudnak gyengédek és érzékiek is lenni, amíg a férfiak nem igazán... Engem izgat, de leginkább úgy, ha én csinálhatom annak, akit nagyon kívánok.

2021. nov. 18. 12:44
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem,hogy meg tudják adni,annak,aki arra vágyik,viszont én nem. Nekem a férfi legyen férfias,a nő nőies. Nem szeretem keverni a nemeket. Érted??
2021. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem valószínű amúgy, hogy a barátnőmet szeretném felcsatolhatóssal látni. Nagyon szeretem a játékszereket, kisebb műpéniszeket inkább de azért vagyok másik nővel, mert őt kívánom, mindenestül. És szexi, ha valaki nőies és úgy is viselkedik velem. Ha pasit szeretnék, akkor biztosan találnék olyat, akivel meg tudom élni a szex azon formáját. Bi
2021. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!