Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszexuális, leszbikus (hajlam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális, leszbikus (hajlamú) nők!Tetszene nektek az alábbi szitu szexben?(bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha a szintén női partneretek kikötötne titeket- persze a beleegyezésetek mellett-, az egyik kezével a csiklótokat ingerelné, a másikkal befogná a szátokat, és közben felcsatolhatóssal b@szna titeket?Tetszene ez az alárendelt szerep?Hogy, akihez vonzódtok leural titeket, és teljesen az övé vagytok?


Ha szavaztatok, és van hozzáfűzni valótok még, akkor kommentben írjátok le!Köszi!



2021. nov. 18. 12:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te amúgy nő vagy? Mert elég bizarr elképzelésed van arról mitől érzi nőnek magát az ember... És nem, pasitól SE tűrném.
2021. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

15:42

Hát pedig úgy olvastam itt NŐKTŐL, hogy szeretik, ha a pasi durva velük, leuralja őket, kikötözi őket, elfenekeli őket, és jól megb@ssza őket...

Nő vagyok.

2021. dec. 18. 17:03
 23/30 A kérdező kommentje:

15:42

Persze HETERÓ nőktől olvastam ezeket...

2021. dec. 18. 17:03
 24/30 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogyne.. mert egy bi nő nyilván tűri hogy ri.bancnak kezeljék... Francokat! Ne szórakozz hapsikám.
2021. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
TE NE offolgass!!!!És nem vagyok pasi, de ezeket heteró nőktől olvastam, azért kérdeztem leszbikus- és biszexuális nőknek is bejönne-e hasonló!
2021. dec. 19. 09:51
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de eleve szeretem a durvább szexet, lányokkal is.
2022. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%
30+-os vagyok, de nekem sem tetszene. Ehhez nem az a fontos, hogy milyen az irányultsága egy nőnek, hanem hogy dom-sub felállást szereti-e. Én egyáltalán nem szeretek kiszolgáltatott lenni, de uralkodni sem. Azt szeretem, amikor egyenrangúak vagyunk. Most férfi a párom, tőle néha elfogadom, vagy izgat, ha megfogja a nyakam pl, de ennél durvábbat nem csinál, és ha ilyen közönségesen fogalmazna, mint te, nem lenne már a párom. Nőtől pedig még inkább elvárom, hogy kifinomult legyen. A durva szex pedig egyáltalán nem jelenti az egyik fél automatikus dominanciáját.
2022. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

09:40

Ja, de a nyakadat szorongathatja... Ki r!b@nc.

2022. jan. 9. 09:47
 29/30 A kérdező kommentje:
*kis
2022. jan. 9. 09:47
 30/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem azt írtam, hogy szorongathatja, megfoghatja. Szöveget értelmezni illene tudni.

Egyébként téves elgondolás, hogy a dom kezében van a hatalom. A sub az, aki irányít, hiszen előre megbeszélt dolgokat tehet csak meg a dom, és a sub mondja meg a határokat, és le is állíthatja az egész "aktust", ha valami nem tetszik. Illetve a sub-ok nagyon odafigyelnek, hogy megbízható és határozott domot válasszanak, hiszen hagyják kiszolgáltatni magukat neki.

Az, amit te írsz, ennek csak egy gyenge utánzata, ahol próbálsz uralkodni, meg domináns lenni, de igazából csak szimplán erőszakos vagy és lekezelő. Az írásaid, a megfogalmazásod mind arról árulkodik, hogy te nem uralkodó típus vagy, csak simán közönséges. Valószínűleg az önértékelésed is a béka segge alatt lehet, ha így próbálsz önbizalmat szerezni. A reakciód azokra a válaszokra, amik téged esetleg leszólnak, azt árulják el, hogy igazából gyenge vagy és bizonytalan. Mint egy sarokba szorított állat, támadsz, ha fenyegetve érzed magad.

2022. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!