Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, kis korotokban vol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kis korotokban vol olyan hogy egy fiú barátotokat láttátok ahogy elfenekelik? Ha igen milyen érzés volt felizgultatok rá?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon rá vagy kattanva erre a kisfiú fenekelés témára.
2022. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
takarodj már innen te pedofil állat
2022. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Láttam és nem felizgultam hanem örültem neki hogy nem engem vernek el 😅 Te meg egy kicsit zakkant vagy haver, az egy dolog hogy szubmisszív vagy (egészségedre), de ne legyél már pedofil f.sz.
2022. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést ez elég bizarr és félreérthető. Én nem bántanak gyerekeket soha. Csak volt egy barátom aki kapott így ki nagyon régen és azt akkor élveztem bár lehet hogy inkább csak a "bosszú" miatt mert azért kapott amiért fejbe vert valami játékkal. Ha ezt olvassa moderátor szeretném megkérni hogy törölje ezt a kérdést sajnálom hogy így jött ki az én hibám tényleg.
2022. jan. 3. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
beteg vagy
2022. jan. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Szólj apádnak, hogy verje véresre szíjjal a meztelen segged. Utána lenyugszol
2022. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Láttam. A haveromat az apja. Egyáltalán nem izgatott, főleg annak tudatában, hogy amint megérkezett az én apám is a helyszínre, én is kaptam rendesen.
2022. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj kezeltesd magad a pszichiátrián mert beteg vagy.
2022. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!