Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelygomba elleni kúpot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba elleni kúpot használtam ma. Holnap jön a barátom. Ugye addigra elmúlnak a kellemetlen tünetek? (hogy tudjunk szeretkezni)

Figyelt kérdés
Nem szererném ha közben más lenne az illatom, vagy elkezdene folyni belőlem az a váladék. :S Ha ma használtam akkor holnapra kiürül a szervezetemből? :/
2008. dec. 18. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
1 db kúpod van?
2008. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
én nem hiszem hogy egy nap alatt eltünne a gomba! és nagyon vigyázz mert a párodat is megfertözheted... nem hinném hogy örülne neki! ha holnap jön a barátod, inkább ne szeretkezzetek. egy nap alatt nem megy ki a betegség a szervezetböl...
2008. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi ideje használod. Egy dobozban általában 6 kúp van, na most nem véletlenül van annyi, tehát ha azt a 6 kúpot nem is, de legalább 3-4-t el kellene használnod hogy tünetmentes legyél. Ha 1 db kúpot használtál, akkor biztos, hogy nem múlnak el a tünetek, ugyanis 1 nap/ 1 kúp édes kevés. Ha szeretkeztek, megfertőzöd a párod, szóval inkább legyen egy laza estétek, és kerüljétek el a szexet, mert utána csak húzódik a gyógyulás.

üdv.

2008. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már hármat elhasználtam... ^^ És egyenlőre tünetmentes vagyok. Tehát nincs se folyás se viszketés.
2008. dec. 18. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használd el az összeset, de ha annyira szeretkezni akarsz, akkor gumival tedd, hogy véletlenül se kapja el a párod, mert utána meg visszafertőz Téged.
2008. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is használd el az összeset, én úgy tudom, csak akkor hatásos a kezelés ( legalábbis amit én is használtam már, annak a tájékoztatójában ez állt, és az orvosom is ugyanezt mondta..). A barátod pedig megértheti a problémádat, ha igazán szeret...( sőt, ha vártok egy pár napot a szeretkezéssel, lehet annál jobb lesz majd...
2008. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
dehát ha még gombás vagy és sexeltek akkor még bentebb is kerül a fertőzésből,és akkor nagy carban leszel...inkább hagyd a sexet a csudába,nem ér annyit
2008. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az osszes kupot el kell hasznalni, meg ha enyhultek is a tunetek, mert meg valami lehet belul, es el kell nyomni teljesen a fertozest, ill. ad egy pici vedettseget is. Meg ahogy mar elottem is irtak, a kura alatt nem ajanlott a szex, mert elkaphatja a parod is (még ha jol is erzed magad, es ha igy lenne, nem kell, hogy megjelenjen nala, de hordozo lehet)
2008. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bocs, véletlenul elentereztem, utolso vagyok:

ha mar nem hasznalsz tobb kupot, holnapra elvileg kitisztul az utolso, de szerintem is csak ártasz vele magadnak...

2008. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A hüvelykúp egy kezelés, ami azt jelenti, hogy minden egyes szemét be kell szedned, csak úgy hat!

Ez olyan mint, a fogamzásgátló, ha csak az első két hetet szeded be, majd kihagysz egy-két napot, majd megint szeded, az nem túl jó:) Így működik minden kúra, ha pl meg vagy fázva, és azt mondja az orvos, hogy egy héten keresztül szedd, akkor azt úgy is kell tenni, mert csak úgy hat.



Ha Kliont szedsz, akkor nem szabad közösülni, amúgy. Egy pár napig kibírjátok, biztos meg tudod beszélni a barátoddal, nem gáz.

2008. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!