Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet kezdeni valami a hüvelyg...

Lehet kezdeni valami a hüvelygomba kellemetlen tüneteivel hogy ne legyen annyira észrevehető?!

Figyelt kérdés

itt speciel a kellemetlen/rossz illatokra vagy szagokra(nem tom melyik a megfelelő szó rá)

gondolok


2009. okt. 27. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elmenni orvoshoz, aki megvizsgál és ha tényleg emiatt van, akkor ad kúpot és gyógyszert és kikezeli.

A többi csak a probléma eltakarása lenne.

2009. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már voltam orvosnál kezeltem is de a tünetek nem akarnak múlni persze tudom hogy nem 5 mp az egész és kész de valamivel mégis nem lehet enyhíteni mindig olyan érzésem van hogy érzik rajtam
2009. okt. 27. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp kezelni kell, elfedni.
2009. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza a dokihoz. Ha van párod, őt is kezelték? Mert ha nem, akkor folyamatosan oda-vissza fertőzitek egymást.
2009. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
persze ő is volt
2009. okt. 27. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
most következik a csók és szerelem 104. része. na elüldöztük a pasikat nyiltan beszélhetünk a hüvelygombáról...
2009. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként jó lenne ha a kérdésemre kapnák válaszokat nem tanácsokat meg stb
2009. okt. 27. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:
A Canestenre utalt az utolsó válaszadó. De az nem ér semmit, ha a doki által felírt sem ért. Irány vissza a dokihoz és ő eldönti, hogy tényleg van-e még vagy csak te érzed úgy.
2009. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
esetleg használj intim törlőkendőt, de konkrétan ott ne töröld meg csak nagyon környéken,hogy még azis ne kavarjon be (hüvelyflórába stb)..zuhanyozz gyakran (csak víz,semmi illatos tusfürdő), hu más tippem nincs. de remélhetőleg pár nap és hatni fog a gyógyszered.
2009. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
irrigálj.
2009. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!