Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Támogatnád-e, hogy legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e, hogy legyen szabad akár meztelenül is kimenni az utcára, nyilvános helyekre, ha valaki szeretne?

Figyelt kérdés
Természetesen csak az elején lenne szokatlan, aztán senkinek fel sem tűnne.
2022. máj. 12. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám, hogy legyen szabad meztelenül lenni nyilvánosan.
Nem támogatnám a nyilvános meztelenség megengedését.
63 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Csináltam én régen, el is vittek sokszor a zsernyákok. Leültem az egyik parkban meztelenül,cigizgettem, hokiztam, aztán egyik anyuka hívta ki rám. Szerencsére azóta orvos kezelt, de akkoriban jó műsör volt.
2022. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Amilyen beteg ez a világ, a sok perverz meg pedofil ember közé nem engednék kisgyerekeket ruha nélkül. Meg a sok ruhás megerőszakolt nő.

A "ha szeretne" rész miatt talán az első rész kevésbé helytálló, de a sok részeg állat, aki ruhán keresztül is mutogatja a nemi szervét a fiatal lányoknak, mint csinálna ruha nélkül...

Persze vannak normális emberek is, akik normálisan kezelnék, de a sok beteg állat miatt én egyáltalán nem támogatnám.

2022. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
pedig volt az az ido amikor még igy maszkaltak:) de sztem az elfogadasnak azt a szintjet sose fogjuk elerni......
2022. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Mi van akkor, ha valaki meztelen? Ha sok ember járna meztelenül, egy idő után tök megszokott lenne a meztelenség.

A természeti népek a mai napig szinte meztelenül élik az életüket, és tök jól megvannak így.

2022. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Én teljes mértékben támogatnám.

A csinos hölgyeket még ruhában is megbámulom. Mi lenne ha meztelenek lennének. Uhhhh

2022. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

22:17

akkor megszoknad.. es egy ido utan nem lenne benne semmi extra.. es ilyenkor belegondol az ember hogy tleg minden ugy van jol, ahogy:D

2022. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezen már én is gondolkodtam. De szerintem nem lenne optimális. Esetleg pl bizonyos helyeken. A gyerekek , meg fiatal lányok érdekében nem hiszem hogy jó lenne ekkora utat hagyni a szatíroknak/pedofiloknak.
2022. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Azért azt se felejtsd el, hogy az utcán a 70-80 éves korosztály is jelen van, és azért én mondjuk látnám szívesen egy öregasszony micsodáját vagy egy öreg férfi lógó tökeit...
2022. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Sokan ruhában is gyomorforgató látványt nyújtanak, melletük néhány lógó mell, vagy here már simán elfér.
2022. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, támogatnám, szerintem jó ötlet lenne.

Itthon a lakásban meztelen vagyok, szeretnék ki menni a hobby telekre, csak azért ne kelljen felöltözni. Vagy elmenni a nudi strandra. Itthon kocsiba ülve simán lehetne igy közlekedni, és senkit nem zavarna.

2022. máj. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!