Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feederism fétis kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feederism fétis kapcsolatban voltatok már, akár úgy hogy csak a pár egyik felét izgatja ez? Hogy működött, mit és meddig csináltátok?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és barátnőmnek ez a fétise, én pedig úgy élek egy ilyen kapcsolatban, hogy csak pár hete tudtam meg az egészet, miközben engem ez nem izgat fel. Enni szeretek de szexuális vágyat nem idéz elő a hízás. Most próbálok ismerkedni a témával!


Elsősorban olyan emberek válaszára vagyok kíváncsi, akiket hízlalnak, vagy hízlaltak a kapcsolat alatt.


A kapcsolat melyik pontján jött fel ez fétis? Hogyan éltétek ki a vágyakat, miket csináltatok a hízás érdekében? Milyen dolgokat csináltatok az ágyban ami ehhez köthető?


Hány kilót és mennyi idő alatt híztatok Ti vagy a párotok? Eredetileg milyen testalkattal rendelkezett? Milyen nehézségek voltak, hogyan éltétek meg hogy egyre kövérebbek vagytok? Mikor vettétek észre magatokon hogy tényleg meghíztatok, voltak mérföldkövek a hízásban (pl egy ruha kihízása, valaki megjegyezte a súlyod stb)? Volt valami maximum súly amit megbeszéltetek, hogy nem léptek át?



2022. máj. 17. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
jeezusom, ember menekulj. sok fetis van ami fura meg minden, de amig nem illegalis / egeszsegtelen addig felolem csinaljon mindenki amit akar, de ez nagyon nem egeszseges dolog. ne kockaztasd az egeszseged egy kapcsolatert..
2022. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazából ezen már túl vagyunk, meghíztam mellette, de közben nem tudtam, hogy neki ez a fétise. Pár hete vallotta be, én addig csak feltételeztem, hogy neki bejön hogy én hízok, mert azért voltak jelek.


Miután nekem elég ismeretlen ez a világ, meg mivel egy fétis ami nekem nincs meg nem is fogom megérteni. Ezért gondoltam hátha vannak olyanok akik tudnak mesélni arról, hogy velük mi hogy történt. Barátokkal, családdal ezt úgy annyira nem osztanám meg, de anonim módon simán, mert valakivel meg szeretnék, meg úgy gondolom szükséges erről beszélgetni.

2022. máj. 17. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Igazából annyi a lényeg, hogy neki ez jön be. De semmiképp ne híz, tovább, ha neked ez nem jön be. Ha meg már így is meghíztál, akkor ez szerintem az ő részéről is elfogadható kell hogy legyen.
2022. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Tehát ő tömött téged mint én a kacsát, aztán pisztolyt fogott rád hogy nehogy elkezd valamit sportolni mert ez hülyeség, vagy hogy kell ezt elképzelni?
2022. máj. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 heti négyszer megyek súlyemelő edzésre, hétvégente meg itthon csinálom, nem a sportolás hiányával hanem az étkezéssel van “baj”.


Igazából egy sportsérülés miatt ágyhoz voltan kötve kb egy hónapig, felszedtem pár kilót, az egy hónap kényszerpihenő alatt felhagytam a jól kiszámolt étrenddel és elkezdtem enni. Nem kellett engem tömni, megtettem, megteszem én azt magamtól mert rájöttem hogy szeretek enni, és a kockás hasért, szálkás testért mennyire nem érte meg sanyargatni magam.


Aztán ennek az életmódnak a következménye, mármint hogy zabáltam, nem meglepő módon az lett, hogy meghíztam. De közben az edzést mai napig nem hagytam abba.


A barátnőm szerepe, amíg nem mondta hogy neki ez a fétise az volt ebben az egészben, hogy elkezdett minden nap sütni, főzni vagy rendelni ételt, többet akart étterembe járni, reggeli all you can eat brunchokra, és sokszor megtörtént hogy amit rendelt, vagy hozott magának ételből alig evett, és a ki van fizetve/ne dobjuk ki/vigyük haza majd megeszem-nek az lett a vége hogy megettem. Elkezdett hazahordani nasikat, meg valahol érzelmileg zsarolt, ha nem ettem annyit az általa készített ételekből.


Illetve egy dolog volt amiről nem tudtam sokáig, hogy sérülés után csak fehérjét akartam inni, de kicserélte a tápkieget egy olyanra amit tömegeléshez érdemes használni, és baromi sok szénhidrátot tartalmaz, tehát hízlal.

2022. máj. 21. 13:31
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
nem a szenhidrat hizlal, hanem a tul sok kaloria.. 🤦🏻‍♂️
2022. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6#

Ez valóban igaz, de az is tény, hogy a szénhidrátok nagyobb mértéknben képesek zsírként raktározódni, mint bármi más.

2022. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 aztán nagyon megfogtad a lényeget :)! Persze önmagában nem a szénhidrát hízlal, viszont nem mindegy hogy a kb tisztán fehérjéből álló porból csinálod edzés után a shaket, vagy amúgy egy tömegnövelő porból aminek ugye teljesen más a kalória értéke is az összetevői meg pláne.

Amúgy ha ennyire elmélyültél a témában, akkor azért azt se kéne elfelejteni, hogy testsúly növeléshez, csökkentéshez és szintentartásához más-más mennyiségű fehérje, szénhidrát és zsír szükséges (kulcsszó: makro-tápanyagok). És itt jön be a szénhidrát a képbe, mert anno testsúly megőrzéséhez kb. 650 gramm kellett volna, tömegeléshez 830, szálkásításhoz pedig 410. Testsúly kilógrammhoz mérik amúgy:) durva mi?


Elég évig foglalkoztam az étrendemmel ahhoz hogy ezeket tudjam és az eredménye is megvolt, 93 kiló voltam 7%os testzsírral.


Amúgy a válaszod mennyire tartozik a kérdéshez?

2022. máj. 21. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, exemet hagytam,hogy felhizlaljo. 31/f
2022. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én kipróbálnám, milyen :) f
2022. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!