Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feederism fétis kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feederism fétis kapcsolatban voltatok már, akár úgy hogy csak a pár egyik felét izgatja ez? Hogy működött, mit és meddig csináltátok?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és barátnőmnek ez a fétise, én pedig úgy élek egy ilyen kapcsolatban, hogy csak pár hete tudtam meg az egészet, miközben engem ez nem izgat fel. Enni szeretek de szexuális vágyat nem idéz elő a hízás. Most próbálok ismerkedni a témával!


Elsősorban olyan emberek válaszára vagyok kíváncsi, akiket hízlalnak, vagy hízlaltak a kapcsolat alatt.


A kapcsolat melyik pontján jött fel ez fétis? Hogyan éltétek ki a vágyakat, miket csináltatok a hízás érdekében? Milyen dolgokat csináltatok az ágyban ami ehhez köthető?


Hány kilót és mennyi idő alatt híztatok Ti vagy a párotok? Eredetileg milyen testalkattal rendelkezett? Milyen nehézségek voltak, hogyan éltétek meg hogy egyre kövérebbek vagytok? Mikor vettétek észre magatokon hogy tényleg meghíztatok, voltak mérföldkövek a hízásban (pl egy ruha kihízása, valaki megjegyezte a súlyod stb)? Volt valami maximum súly amit megbeszéltetek, hogy nem léptek át?



2022. máj. 17. 10:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9 megkérdezhetem, hogy nálatok ez hogy működött? Neked is ez a fétised, vagy csak belementél? Mennyit híztál, előtte milyen testalkatod volt, és hogy élted meg ezt az egészet? Ha privátban beszélgetnél, nyugodtan írj rám!
2022. máj. 26. 23:48
 12/12 anonim ***** válasza:

En is voltam ilyen kapcsolatban, igaz csak online, de mindennap beszéltünk/hivásoztunk(távolság miatt nagyon ritkán tudtunk csak találkozni). A párom hizlalt fel engem, mikor megismertem 60-65 kg voltam 160 centihez, szoval így is volt rajtam felesleg de mindig is tetszett és sosem bántam a plusz kilókat, de ő segített rajonni arra hogy valójában ez felizgat engem és hogy elvezem azt hogy egyre koverebb vagyok.

Mivel nem tudtunk találkozni ezért anyagilag támogatott és mindig biztatott arra hogy egyre többet és többet egyek, aminek meg is lett az eredménye.

Az első 3-4 hónapban még nem tűnt fel hogy direkt próbál evésre biztatni de a 4.hónap végén elmondta hogy ez a fétise. Utána neztem a dolognak, elkezdtem vele ismerkedni és nekem is meg tetszett és rajottem hogy nagyon is tetszenek azok a plusz kilok, 4 hónap alatt 10-15 kg-t hiztam, ami leginkább a hasamon latszott, de nagyon tetszett neki és nekem is ezért tovabb hiztam/hizlalt.

Kb fél év alatt 23 kilót hiztam, ekkor voltam kb 80-85 kg.

Két évig voltunk egyutt, sikerült is azalatt találkozni, minden találkozás után gazdagabb lettem jo pár kilóval, mikor elértem a 95 kgt, probaltam ellenállni a fetisnek és sanyargattam magam, lementem 85 kilóra, aztán 75re, nem tetszett a kövér énem. Ezután szakitottam a párommal es probaltam vissza fogyni 60 kilóra, ami már nem ment es ujra elkezdtem ossze-vissza enni aminek az lett az eredménye hogy vissza hiztam 80 kilóra es itt lattam be azt hogy nem tudok ellenállni a kísértésnek es kövéren erzem jol magam. Megint egyre többet akartam enni, sikerült is, es azóta rengeteget hiztam már, de így tetszek magamnak es szerintem ez a fontos.

Jelenleg 120 kg vagyok, a mostani páromnak nincs ilyen fetise de elfogadja hogy nekem van es nem állít meg a hízásban.

2022. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!