Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális, hogy többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy többször elképzelem, főleg egy idősebb férfival, hogy elfenekel, de a szex az nem izgat?

Figyelt kérdés
Mármint a fenekelést úgy értem, hogy nem fájdalmasan.

2022. máj. 22. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Valósítsd meg!
2022. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
éld meg álmod vágyad, és rá jössz hogy valóban ez kell, vagy nem, egyébként majdnem mindenki vágyik valamilyen szinten extrémebb dolgokra, van aki ennél sokkal durvább dolgok izgatják, szóval szerintem nem gáz.
2022. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

A szex vágya majd menet közben jön meg. Mondjuk én a fenekelést nem értem, de el tudom képzelni, hogy egy lánynak ez jó lehet. Az alárendeltség egy tapasztaltabb férfival. Az, hogy normális-e? Nem mindegy? Te vágysz rá. Vagy megéled vagy sem.

45F

2022. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BohócKolbász ***** válasza:
72%

Szerintem maga az inger az amire vágysz. A csapásokra, feltételezem néha a sajátodra is ráhúztál, innen jött ez a "mi lenne ha" - érzés.

Amúgy tök okés, erdemes a soft bdsm-mel foglalkoznod, neked találták ki.

2022. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne tartsd magadban, próbáld ki, mert csak kínozni fog az érzés.
2022. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normalis.
2022. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled! Csináld, valósítsd meg!
2022. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

54 éves diplomás, győri férfi vagyok. Gyerekkorom óta izgat a fenekelés, adni és kapni is. Legtöbbször én kaptam egy-egy hölgy ismerősömtől, deresre szíjazva és jó erősen szerettem kapni.

Ha van kedved, velem kipróbálhatod hogy elfenekellek. Minden lány élvezte velem csinálni a fenekelős játékokat, tehát szinte biztos, hogy Te sem leszel kivétel.

Írj bátran, később e-mailt is cserélhetünk.

Kezdetben deresre húzhatnál, amit biztosan élveznél csinálni is, csak még nem próbáltad. Majd kedved szerint én is elfenekelnélek.

2022. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális. Minden szexuális vágyat ki kell próbálni. Főleg, ha benne vagy egy komoly kapcsolatban, ahol megbízol a másikban. Ha egyik fél cikinek gondolja elmondani a vágyait, akkor ebből szokott megcsalás lenni. Nekem is van pár ilyen és nem gondolnám, hogy emiatt ne lennék normális. :)
2022. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!