Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én elélveztem, a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én elélveztem, a barátnőm nem, mit gondoltok a reakciójáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már viszonylag rég szexeltünk a barátnőmmel és rájött a dolog, de nem otthon voltunk, ez azért lényeges, mert csak lehúztuk a nadrágot (cipő maradt) és hátulról akartuk csinálni. Mivel már rég volt szex, nekem már nagyon jó volt próbáltam visszatartani és valamiért azt hittem már mindjárt megvan ő is és elmegyünk kb. egyszerre vagy max. én picit előbb és utána még csinálom picit és ő is (sokszor volt már így) . Én elélveztem, de mivel viszonylag nagy a magasságkülönbség (ezért nagy terpeszben szoktam állni mikor ebben a pózban csináljuk, de mivel ott volt a gatya nem tudtam nagy terpeszben lenni) nekem meg alapból izomláz van a lábamban már nem bírtam tovább tartani magam, bedurrantak a combjaim és remegtek a lábaim. Erre most ő annyira mérges lett, hogy pl. már külön akar vásárolni, hogy én vegyem meg a saját kajámat meg ő is a sajátját, eddig közös pénzen voltunk kaja tekintetében, de kicsit ezt túlzásnak tartom, mármint az ilyen szintű "büntetést" vagy nem tudom minek nevezzem. Mindegy nekem, hogy együtt veszünk kaját vagy külön, csak furcsállom, hogy ez a kiváltó ok. Egyébként magamnak azt találtam ki, hogy legközelebb én nem megyek el, hogy kvittek legyünk. Már nagyon rég volt olyan, hogy valamelyikünk ne élvezne el szex közben, eleinte volt hogy én nem, utána volt hogy ő nem.


Véleményetek?



2022. máj. 29. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szakítsatok, nem illetek össze
2022. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem volt szép tőle. Azt jelenti, hogy nem foglalkozik veled, és gyanús, hogy ezután se fog.

Meg kellene beszélni.

Az olyan nő, aki büntet, eleve felejtős. Őnála az egész élet a büntetésről fog szólni később.

2022. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Jó kis domináns fruska lehet, én is bírnám a csajt:)
2022. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem mész el legközelebb, hogy kiengeszteld? Embbbeeeerrrrrrrr.

Hagy ott még most, amíg nem késő.

2022. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nő ilyen lenne akkor nem sok pár maradna együtt.
2022. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
chh, papucs
2022. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ember, legyen benned tartás, és olvass a sorok között. Nem akartam, hogy tőlem tudd meg, de a hisztis barátnőd a casus bellit keresi. Ha viszont nem, hanem ilyen hisztirohamokra számíthatsz továbbra is, az még rosszabb. Ha legközelebb nem mész el, azzal nem engeszteled ki, és annyira ő sem lehet gyerekes, hogy ezt várja el tőled. Minden párkapcsolatban előfordul néha a legnagyobb jószándék mellett is, hogy az egyik fél nem élvez el. Ezt mindenkinek tudomásul kell vennie.

Ennyit olvasva, ez nem az a kapcsolat, amit javítgatni érdemes.

2022. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Haver, meg ne haragudj, de a barátnőd hisztis és nagyon gyerekes. Kihoztátok az adott helyzetből a legtöbbet, így sikerült. Következőbe, ha nem megy el mi lesz? Az ágy alatt alszol büntetésként? Nálam az ilyen viselkedés nem fér bele és felejtős lenne a csaj, de ezt neked kell eldöntened.
2022. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
No..lehiggad már..?
2022. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi van veletek..?
2022. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!