Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy mozgássérült embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mozgássérült embernek (legyen az férfi vagy nő) mért ilyen nehéz szexpartnert találni még a rosszlányokon is?

Figyelt kérdés

Bár én férfi vagyok, így ezeket a tapasztalataimat tudom elmondani. És azt látom, hogy csak egy-két olyan profilt olvasni, ahol le is van írva, hogy a hölgy fogad mozgássérült embert is. Mielőtt kérdeznétek, én nem vagyok tolószékes. Bottal járok. Azt szoktam mondani, olyan a járásom, mint Dr. House járása a tv sorozatban.

Tudom-tudom! Most sokan azt írják majd, hogy hívjam fel kérdezzem meg. De ha már annyi mindent be lehet jelölgetni ezeken az oldalakon, akkor miért nem csinálnak erre is egy külön rubrikát? Hallomásból tudom, de később láttam is, hogy német hasonló oldalakon ez így megy! Külön kitérnek erre és ott már tízből 8 lánynál az van írva, hogy fogad sérülteket is. Értitek a hozzállás a lényeg! És van rossz tapasztalatom ami elkerülhető lett vona ha van ilyen rubrika…

Szóval szerintetek Magyarországon ez miért nincs így? Tényleg ennyire félnek tőlünk még a rosszlányokon hírdetők is? Szokták mondani, hogy még fel kell nőnünk a nyugathoz. Erről lenne szó? A magyaroknak fel kell még nőni abban is, hogy lássák a mozgássérülteknek is vannak vágyai?



#szex #prostituált #erotika #mozgéssérült
2022. jún. 6. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Jó, akkor tegyünk ki 1000 lehetőséget, mert szerinted mindenkire gondolni kell. Álltsuk be, hogy mililétetre pontosan mekkora farokkal fogad, hol és mennyi szőröd lehet, kopaszság, anyajegyek mérete, helye, színe. Mindeféle deformáció lehetőséget. Fogak számát. Szem szín szerint, arcszőrzet szerint. Isten fasza szerint.

B+ felhívod, aztán elmondja.

2022. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szokták mondani, hogy még fel kell nőnünk a nyugathoz."

Sok mindenben tényleg. Jellemzően csak azt vesszük át, amit nem kéne. Amit kéne, az meg nem terjed.


"Tényleg ennyire félnek tőlünk még a rosszlányokon hírdetők is?"

Én nem félelemnek mondanám. Inkább csak sokan nem tudnának mit kezdeni a helyzettel. Egy fizikailag egészséges embert simán "kezelésbe vesznek", tudják, mit hogyan kell csinálni velük. De most ha valaki odaállítana tolószékben, zavarban lennének, mint Ádám anyák napján. Milyen pózban csinálják? Képes-e erekcióra? Hasonló kérdések vannak, amikkel egyszerűen sokan nem tudnak mit kezdeni. De honnan tudnák? Eleve a társadalmunk igyekszik mindent elrejteni, ami nem felel meg a nagy átlagnál látottaknak.


Egyébként ismerek mozgássérült embereket. Ismerek egy tolószékes nőt, akinek komoly kapcsolata, vőlegénye van már kb. 10 éve. Szeretik egymást. Ismerek olyan férfit, akinek a vonat levitte a lábait. Van barátnője.

Nem hiszem, hogy bárki 40-es IQ felett azt gondolná, hogy egy sérült embernek ne lennének vágyai.


"akkor miért nem csinálnak erre is egy külön rubrikát?"

Úgy sejtem, azért, mert ritka jelenségről van szó.

2022. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz 1 -es! De akkor ilyen alapon a többi beállítást is ki lehetne venni. Hajszint egyébként lehet, sőt hajhoszt is :)

Inkább az zavar, hogy konkrétan leírva tényleg csak 1-2 szer láttam. Igen persze, ha felhívom elmondta. Akkor miért nem írt erről is? Hiszen sok mozgássérült ember van. Mondhatni valóságos aranybánya ez a terep annak, aki elvállalna ilyen embereknél akár csak egy szexmentes dolgot is…

Szóval ha vállalja miért nem írja le?

2022. jún. 6. 15:41
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Hirdetőként leírom a saját válaszomat. Habár már volt néhány mozgássérült vendégem (nem sok), de mozgássérültségből is annyi féle van (tolószékes, műlábas, félkezes, gipszelt végtagos stb.), hogy egyszerűen nem lehet mindenre gondolni és mindenre felkészülni. Márpedig ha beleírom a hirdetésembe, hogy akadálymentes a lakás és mozgássérülteket is fogadok, akkor az számonkérhető rajtam. De lehet, hogy én pont arra a sérüléstípusra nem készültem fel, amivel a vendég érkezik. Aztán majd jól leírja értékelésben, hogy én így és így reklámoztam magam, de a mosdókagylónál volt a szájvíz és ő azt nem érte el, vagy nem tudott belemászni a fürdőkádba, vagy nem tudta megközelíteni az ágyat stb. Sajnos találkoztam már olyan vendéggel is, aki nem jelezte előre, hogy mozgássérült, így nem is tudtam előre készülni rá és átgondolni, hogy neki hogyan lehetne kényelmes. Sokféle vendég van. A többség elvárja és számonkéri, ami le van a hirdetésben írva. Én nem akarok beleszaladni egy ilyen pofonba. (Privátot nem kérek!)
2022. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
A nők abszolút nem tolerálják a testi hibákat, mert felszínesek.
2022. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért nem írja le, mert nem gondolt még rá. Lehet, hogy akkor jutott elöször eszébe, amikor rákérdeztél.


Egyébként lehet, hogy ez megérne egy e-mailt a rosszlanyok fejlesztöjének/üzemeltetöinek. Senki sem fejleszt olyan featuret, amiröl nem is tudják, hogy lenne rá igény. Ha írsz nekik, hogy jó lenne ilyen és másokat is buzdítasz rá, hogy írjanak nekik, lehet, hogy megcsinálják.


Technikailag egyébként nem egy nagy dolog ezt megvalósítani, szóval jó esélyekkel indulsz.

2022. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 4 -es. A te válaszodnak különösen örülök. A felvetésed abszolúte jogos! Érthető! Bár ezt szerintem könnyen lehet orvosolni azzal, ha mondjuk azt is odaírnád, hogy ugyan fogadsz sérülteket, de erről azért egyeztessünk telefonon mert annyi féle állapot létezik…

Érted mire gondolok.

(Mármint, hogy állapottól függően a változás jogát fent tartod)

2022. jún. 6. 16:36
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Figyelj, ne haragudj, de ez már tényleg túlzás, amekkora problémát csinálsz ebből. Ennyi erővel én is reklamálhatnék, hogy cukorbeteg rubrika miért nincs? Mi ez a kirekesztés? Miért utálják idehaza ennyire a cukorbetegeket? Stb, stb.


"Akkor miért nem írt erről is?"

Mégegyszer leírjam?

Azért, mert:

- Neki sem juthat eszébe minden eshetőség.

- Nagyon kevés kuncsaftot érint.


"Hiszen sok mozgássérült ember van."

Nem, nincs sok.

Mármint... arányaiban nincs sok.

2022. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

"Bár ezt szerintem könnyen lehet orvosolni azzal, ha mondjuk azt is odaírnád, hogy ugyan fogadsz sérülteket, de erről azért egyeztessünk telefonon mert annyi féle állapot létezik…"

Én javaslom, hogy minden magát hirdető kisasszony írja ki kötelező jelleggel, hogy fogad-e fitymaszűkületeseket, beszédhibásakat (külön feltüntetve a beszédhiba jellegét és mértékét), diszlexiásokat, illetve kötelezően legyen feltüntetve, hogy hogyan lehet, hozzá busszal, taxival, kerékpárral, gyalog, valamint helikopterrel eljutni. Mert ugye gondolnunk kell mindenben mindenkire.


Az a helyzet, hogy ez a hisztid már rég nem az esélyegyenlőségről szól. Hanem arról, hogy te extra figyelmet követelsz magadnak, csak mert bottal jársz. Tudod, ezt hogy hívják? Pozitív diszkrimináció.

2022. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8 -asnak. Talán félreérthető, de bennem ezzel a kérdéssel nincs sértődöttség vagy ilyesmi! Egyszerűen csak azt látom, hogy külföldön egész másképp állnak ehhez. Itt meg jó, ha 20 kérdést találsz, a több millióból ha beírod a mozgássérült szót a szexualitás kategóriánál. Érzed a hozzáállás béli külömbséget?

Az pedig, hogy nincs sok? Jópár éve Czeizel Endre a híres genetikus mondott egy statisztikát, ami megmaradt bennem. Az akkori statisztikák szerint az újszülöttek 10 % -a sérülten születik mert koraszülött. Vagyis minden 10 -dik ember!

Azt már csak én teszem hozzá, hogy ezek az emberek egyszer fel fognak nőni. Vagy már itt is vannak mert már vagy 20 éve hogy hallottam erről beszélni….

2022. jún. 6. 17:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!