Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy mozgássérült embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mozgássérült embernek (legyen az férfi vagy nő) mért ilyen nehéz szexpartnert találni még a rosszlányokon is?

Figyelt kérdés

Bár én férfi vagyok, így ezeket a tapasztalataimat tudom elmondani. És azt látom, hogy csak egy-két olyan profilt olvasni, ahol le is van írva, hogy a hölgy fogad mozgássérült embert is. Mielőtt kérdeznétek, én nem vagyok tolószékes. Bottal járok. Azt szoktam mondani, olyan a járásom, mint Dr. House járása a tv sorozatban.

Tudom-tudom! Most sokan azt írják majd, hogy hívjam fel kérdezzem meg. De ha már annyi mindent be lehet jelölgetni ezeken az oldalakon, akkor miért nem csinálnak erre is egy külön rubrikát? Hallomásból tudom, de később láttam is, hogy német hasonló oldalakon ez így megy! Külön kitérnek erre és ott már tízből 8 lánynál az van írva, hogy fogad sérülteket is. Értitek a hozzállás a lényeg! És van rossz tapasztalatom ami elkerülhető lett vona ha van ilyen rubrika…

Szóval szerintetek Magyarországon ez miért nincs így? Tényleg ennyire félnek tőlünk még a rosszlányokon hírdetők is? Szokták mondani, hogy még fel kell nőnünk a nyugathoz. Erről lenne szó? A magyaroknak fel kell még nőni abban is, hogy lássák a mozgássérülteknek is vannak vágyai?



#szex #prostituált #erotika #mozgéssérült
2022. jún. 6. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

4-es!


Kajak krva vagy?

2022. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

8!


A cukorbetegség egyenértékű a mozgássérültséggel, te beteg fsz?

Mi az, hogy nem gondolt rá? Nem tudja, hogy vannak mozgássérültek?

2022. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

9!


Nem-nem. Itt te követelsz extra jogokat a büdös krváknak, amiért teljesen jogosan számom van kérve.

2022. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
9-esnek! Csak mondom, hogy van aki odaírja hogy fitymaszűkületeseket nem fogad....
2022. jún. 7. 18:04
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

14!


Így van meg kövéret sem, meg kb senkit.

2022. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!