Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titkos kapcsolatot ti ,hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos kapcsolatot ti ,hogyan oldottátok meg ?

Figyelt kérdés
Ha van egy titkos kapcsolat mondjuk szeretői viszony azt hogyan oldottátok meg a találkozásokat ?

2022. jún. 7. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy telkem ott szoktunk találkozni, vagy hotel.
2022. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

autóban is lehet szerelmeskedni

de azt előljáróban megmondom, hogy csak szenvedni fogsz ebben a "kapcsolatban"

2022. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
búvóhely
2022. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Feljárt a lakásra, amikor egyedül voltam itthon, aztán már akkor is, amikor nem voltam egyedül, aztán végül dobtam az akkori páromat érte és azóta is boldog szerelmben élünk együtt :)
2022. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
autóban oldjuk meg mi.
2022. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legénylakásomban Budapest Belvárosában :)
2022. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat de nem erre gondoltam. Lehet rosszul fogalmaztam kicsit. Konkrétan az érdekelne, hogy mit hazudtatok a párotoknak. Mivel a szeretői viszonyban az egyiknek vagy akár mind a kettő félnek van párja és azért egy találkozó nem 5 perc. Ha több ideig el van az ember akkor mit érdemes mondani ?
2022. jún. 7. 10:17
 8/13 anonim ***** válasza:
En anno majdnem a céges bulin léptem félre. Kacerkodott velem a kolléganő. A szobánk epp egymással szemben volt a hotelben. Aztán mikor arra került volna a sor, hogy bebujjak az ágyába, viszakozott. Utólag azt mondom, hogy szerencsére. Eliteltem volna magam miatta és haragudtam volna hogy ilyet tettem.
2022. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

A legjobb megoldás, ha gerincet növesztesz.

Ha már nem vagy boldog a kapcsolatodban (azért párodnak nevezni, akit rendszeresen megalázol, enyhe túlzás), akkor jöjj össze azzal, akivel dugsz.

2022. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy barát hétvégi háza vagy hotel.
2022. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!