Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Voltatok már úgy a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy a kapcsolatotokban hogy hó vége előtt elfogyott a pénzetek, hogyan oldottátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőm kiment az utcára vagy a térre.


Persze szigorúan csak pénzt kérni, aki adott neki.

Ilyen kis táblát rakott maga elé, ételre italra, rászoruló vagyok.

2017. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez komoly? :)
2017. márc. 26. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Első két hónapban, szó szerint, csak 1-1 reklámszatyrunk volt. Visszaváltható üvegeket gyűjtöttünk, legyen kiflire.
2017. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Így ennyire még sose álltunk hogy ne maradt volna.

És a gond az hogy fizetés csak hó 10-én lesz.

Szüleim már kisegítettek de már nincs képem kérni még. Valami jó tanács kéne.

2017. márc. 26. 18:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljátok át, hogy mi az oka, hogy nem maradt pénz. Ha váratlanul közbejött valami, nagyobb kiadásról volt, akkor minden hónapban félre kell tenni egy picit. Mindegy, milyen keveset, de muszáj.

Most adjatok el ezt-azt, amire nincs szükség. Ruha, ékszer, szőnyeg, műszaki cikk.

Ha ez rendszeres, hogy hó végén nincs pénz, épp hogy kijöttök, vagy azt se, akkor mérlegelni kell.

Minden tudtok spórolni? Buszbérlet helyett bicikli, olcsóbb kaják, kisebb internet csomag, stb. Mennyit tudtok így spórolni?

Tudtok-e plusz pénzhez jutni? Túlóra, másodállás, fusizás, stb.


Ha ez is megvolt, akkor sajnos azt kell mérlegelni, hogy meg tudtok-e élni ketten, külön lakva a szülőktől. Mert az nem opció hosszú távon, hogy hol innen, hol onnan kaptok pénzt, mert nektek már nincs. Tizedike még borzasztó messze van. Az a hónap fele! Fél hónapra elég a fizetésetek. Ez így nem lesz jó.

2017. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Eladsz valamit,vagy kérsz fizetéselőleget! Ha nem szoktál ilyet gyakran csinálni,biztos ad a főnököd!
2017. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kölcsön kértünk barátoktól, vagy adtam el kisebb cuccokat.
2017. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönkérsz, akkor a következő hónapban sem fogtok kijönni a pénzből, mert a tartozást meg kell adni és annyival máris kevesebb a pénzetek!

Az 5-ös leírt mindent, így nincs is nagyon mit tovább ragozni.

2017. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Keressetek alkalmi munkát mindketten, van olyan is, ami csak hétvégi munka.

Jobb, mint a barátnődnek koldulni!


[link]

2017. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
általában takarékosan élek, és előre gondolkozom, ezért nem jártam még így. én a szülőktől kérnék megint, ha jóban vagytok, és a következő hónapban figyelj nagyon, hogy hol tudsz spórolni.
2017. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!