Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy eppen akcióztatok a párotokkal és rátok nyitottak?Vagy esetleg masztrubáltatok es rátok nyitottak? Hogy kezeltétek a hrlyzetet?mennyire volt a gáz?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyam nyitott rám miközbe fleshlightal csináltam csak ennyit mondott legalább tudom mi volt a csomagban és kiment nem hozta szóba többet
2022. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyeltem mindig, amikor a szüleimnél és takaró alatt masztiztam mindig. Nekem jó volt így is. Szerintem kellemetlen lett volna nagyon, ha meglát közben, nálunk nem volt szokás erről olyan nyíltan beszélni. Szerintem sem tartozik ez másra, csak ha van párja az embernek, akkor kettejükre.
2022. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

A leggázabb sztorim:

Van egy híres külföldi celeb, zenei vetélkedők házigazdája szokott lenni, ő maga is zenész. Magyarországon járt, és szakértőként ugyanannak a cégnek segített be, akiknek én is. Így esett, hogy egy szálláson voltunk, persze külön részén. Sima panzió, semmi csicsa. A barátnőm is velem volt, munka után a wellness részen szoktunk lazítani. Volt több szauna is, mi az egyikben szexeltünk. Tettünk ki táblát is, valami privát rendezvény, v mi volt rajta.

Egyszer csak jött a faszi, teljes természetességgel félre a táblát, bejön, leül, és elkezd a klipről dumálni, hogy eszébe jutott vmi a fénnyel kapcsolatban, mit szólok hozzá. A csajom pedig épp lovagolt rajtam.

Na, ennél furább helyzetben nem voltam még soha életemben. Lehet naturisták közt ez elmegy, de én nehezen tudtam hova tenni. Fogtam, ki zavartam.

2022. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!