Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy elsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy elsőre teherbe ejtettem egy lányt?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és megis mertem egy lányt akivel lefeküdtünk és első alkalommal azonnal teherbe ejtettem.Ugy gondoltam bebiztosítom magam mert nagyon szeretem és gyerekkel már nehezebben fog elhagyni,amúgy o is benne volt hogy ne védekezzünk lehet ő is ugyanúgy gondolja nagyon szeret és gondolja gyerekkel már nem hagyom el ami amúgy így is van.Szerintetek helyesen cselekedtem vagy kicsit elkapkodtam a dolgot?

2022. jún. 17. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek szoktak különválni pár év múlva, grat, bánni fogod, fizetheted a lóvét a gyerekre
2022. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi leszek, ha majd meghízik, lógni fog a melle a szoptatástól és striás lesz a pocakja, anyatesttel, gyerek miatt leharcoltan, akkor mennyire fog kelleni...


Többieknek: félreértés ne essék, szerintem az az igazi férfi, aki a fentebb leírt állapotban is szereti a társát, de ezek a 22 éves suhancok kb csak a külsőt nézik, meg hogy bacható legyen a nő.

2022. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nagyon rosszul gondoltad, hogy egy kapcsolatot a gyerek fog megmenteni, összekötni. Erősíteni tud egy kapcsolatot (hajjaj!) de ahol csak a gyerek miatt vannak együtt és nem azért mert szeretik, kívánják egymást - hát az nem egy boldog kapcsolat.

Ettől még lehet szerencséd lesz és olyan lányt fogtál ki akivel passzoltok személyiségben, összeilletek. Akár így, akár úgy a gyermek már megvan, azt visszacsinálni már nem tudod.

2022. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy biztos, hogy te vagy az apa? ;)
2022. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ember, irni es fogalmazni sem tudsz, de azert szaporodsz… ugyvan szarja tele minden iq nuku ezt a retek orszagot, nem vagyunk meg eleg nagy szarban
2022. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!