Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdne velem a főnököm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdne velem a főnököm?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem dolgozni. A főnököm sokszor megdicsert, hogy csinos vagyok és néha hozzám ért, megfogta a kezem vagy a hátam, ilyesmi.

Szerintetek lehet belőle több? Kezdeményezzek én is, vagy majd ő lép?

Most szingli vagyok, eléggé bejön és bár még sohasem volt "kalandom", de nem lenne ellenemre...

(Nem érzem magam r.bancnak, eddig 2 fiúval feküdtem le, hosszútávú kapcsolatban.)

24L



2022. jún. 23. 15:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem érzed magad r bancnak, de jó úton haladsz felé.
2022. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
70%
Szerintem nem
2022. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%
Ha tetszik kezdeményezz.
2022. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja ezek elég erős jelzések hogy megbúbolna. Ne kezdeményezz, majd fog ő ha akar valamit neked csak hagynod kell magad. S máris előléphetsz a cégnél a főnök r.bancává 😃 Azért azt ugyi tudod, hogy az ilyen "kalandok" nem az oltárig tartanak, s ha vége a storynak akkor nem a főnök szokott új munkahelyet keresni hanem a beosztott.
2022. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy te minek érzed magad egy dolog...a másik, van családja, mit szeretnél ettől a lefeküdni dologtól??
2022. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyen meglepetés, hogy, ha lefekszetek, akkor mindenki IS tudni fog róla :) 21N
2022. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
Mindig azon nevetek hány ilyen naiv lánykát csábíthatott már el a főnököd? Nem kérdezted kollégáktól előtted mennyi alkalmazott volt ilyen státuszban?
2022. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%

Ne legyetek már ilyen negatívak, hát miért fáj nektek ha dugni fog a főnökével?? Egészségére! De főleg a főnökének egészségére! 😁

Én minden projektre felveszek egy ilyen cafkát, pár hónapig dugom, aztán jön a következő. 😉😄👍

2022. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

lehet h ribizli nem vagy, de mindenesetre jó naiv, az tuti :D:D

Még nem volt ilyen kalandod? Ha 2 hét munkaviszony után meghuzatod magad a főnökkel, és a kollégák megtudják, márpedig miért ne tudnák meg, sokáig nem lesz maradásod a cégnél :D:D

2022. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Leszek én a kalandod! :D ;)

37/F

2022. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!