Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sub vagyok segítség mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub vagyok segítség mit tegyek hogy működjön?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy (én 21 nő ő 23 eves)

Sub vagyok és szrretnem ha a partnerem Dom lenne.. próbáltam már utalni rá és mindig el lett hülyeskedve majd pár hónapra rá mikor elegem lett kimondtam hogy szeretem keményen csinálni (ha fojtogatnak,lekopnek, pofoznak,agyba baxnak,lefognak stb) persze szenvedély is kell...ő sajnos inkább olyan gyengédebb r3 sajnos nagyon hülye lehet mert húzza az agyam is meg az időt is. Egész végig tette a hülyét és semmit nem próbált h meglassa tetszik e nekem ha valami újat kiprobal velem. Mikor elmondtam neki nagyob szégyenlős lett és hát sajnos ( nekem nem jön be ha valakinek látszik h mem dom) mert érezni lehet mikor színleli. Pl egy domináns férfinek nem lehet nemet mondani ott ő ural és az van amit mond persze kereteken belül). És ő könnyen rahagyja pedig tudja h néha keretem magam (egy igazi dom ettől jól be is indulna ha ellent mondanak neki és jól megbüntetne) .. próbálkozott azóta a párom de nem valami..kb 2 hét telt el és mondtam neki hogy tényleg vegye komolyan amit mondtam (mivel azóta maximum az enyhe fojtogatast próbálta ki) lehet idő kell neki de azt mondja neki erre még rá kell jönnie mit h kell) ha nem próbálja nem fog.. mit tegyek szerintetek? Az a baj h én így nem érzem azt az izgalmat/félelmet mint amit kellene a domináns férfi iránt! Nagyon elegem van h hulyeskedik és húzza az időt. Bezzeg neki könnyű hát ő kivan elegitve tetőtől talpig. Mondtam is neki hogy előbb utóbb neki is nagyon megfog tetszeni a dolog csak még még nincs önbizalma így.. főleg ha lássa hogy kielegit. Többször is próbáltam már provokálni vagy felmergesiteni ugye ez a sub technika de semmi persze..Bocsánat ha össze vissza írok csak így írom ki magamból ami közbe eszembe jut na de ne ítélkezzunk egymás felett.. mi a jó eget tegyek hogy ki provokáljam belőle hogy jól megrakjon?



2022. jún. 25. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Az van hogy te egy sub brat vagy ő meg vagy vanilla vagy esetleg még kisfiú ehhez.

Sajnos ezt tudomasul kell venni, ha ennyire izzadsagazagu a dolog reszedrol akkor nem vagytok kompatibilisek.

2022. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen megraklak keményen.
2022. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan nem illetek össze! Ha a párod a jövőben sem változik, akkor két lehetőséged lesz:

- Lemondasz erről a vágyadról,

- Keresel egy a vágyaidnak megfelelő pasit!

2022. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha úgy és annyiura szeretnéd jól érezni magad szub ként mint ahogy a vágyaidban elképzeled, akkor keress meg!

Bevezetlek az igazi mámor világába!

2022. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Keress másik pasit ez a kapcsolat úgysem fog működni.

Hidd el millió pasi van aki pont ilyen csajra vágyik.

2022. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sub vagyok, még sokkal durvább dolgokban is volt részem, 22/l
2022. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szexuálisan nem illetek össze!

Vagy keresel egy másik pasit aki megfelel a vágyaidnak és annak megfelelően kielégít, vagy lenyeled ezt a békát és így, kielégítetlenül élsz tovább a párkapcsolatodban!

Én inkább az elöbbit javasolnám!

2022. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd már vagy kényszerítsd szerencsétlent, egyértelmű, hogy ő nem a sub-dom szexet szereti. Nem illetek össze szexuálisan. Ennyi.
2022. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
keress magadnak egy domot
2022. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 érdeklődő35 ***** válasza:
Szerintem se ő neked az igazi. Ha valakiben nincs meg az, hogy miként lehet így örömet okozni a másiknak, akkor nem fog tudni. Ha mégis ráveszed, akkor meg mivel nem tudja felmérni mi lehet a határod, könnyen, talán mér rögtön túlzásba fog esni, és egyszerűen megver😟
2022. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!