Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legundorítóbb nőtípus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legundorítóbb nőtípus? A prosti, a perdita, vagy a hooker?

Figyelt kérdés

A prosti minden alkalommal pénzért létesít szexuális viszonyt.

A Perdita gazdag emberekre utazik, remélve hogy részesül annak gazdag életformájából, de sosem létesít 2-3 hónapnál hosszabb kapcsolatot, és új fejőstehenet (férfit) keres, házasodni nem áll szándékában. A hooker viszont hosszabb távra évekre keres gazdag partnert. Általában már idősebb is a perditánál, sokszor perdita előéletből fejlődik ki. Ha elég gazdagnak bizonyul a balek, akkor akár hozzá is megy feleségül, persze érzelmei a másik fél iránt sosem mutatnak túl a vagyonon.



2022. júl. 9. 19:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Hazugság?

A prosti pl miben hazudik?


A másik kettőnél meg le lehet szűrni, ha az alanynak megfelel, neked miért fáj?

2022. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
21-es! A hookerről volt szó, arra válaszoltam. Szövegértés kellene.
2022. júl. 27. 20:43
 23/34 anonim ***** válasza:

Sehol nem emelted ki, mindháromról írtál.


De nézzük a száraz tényeket:

Ha valakinek a pénzén kívűl nincs egyéb pozitívuma, ami miatt pàrkapcsolatban vannak vele, netán házasság van, akkor nem egyértelmű, hogy az illető csak azért van vele?

Erre kérdeztem, hogyha a pénzes félnek megfelel (hidd el, hogy a többség nagyon is tisztában van vele, ha ez áll fenn), akkor neked mi a problémád vele?

2022. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

"Ha valakinek a pénzén kívűl nincs egyéb pozitívuma, ami miatt pàrkapcsolatban vannak vele"


Nem mert legtöbbszőr a hooker szerelmet szimulál, az ember meg hajlamos elhinni a szerelem kölcsönösségét, ez nem egy racionális állapot.


Te hooker vagy?

2022. júl. 27. 21:27
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok. (Nem tudnék együtt lenni pl semmilyen vén tatával, mert éppen van pénze...)


De a pasik is csomószor hazudnak a p1náért, szánalmasabbak a főtt kajáért, mosott gatyáért...


És mi van mondva?

Hogy a nő a hülye, ha meg lehet vezetni, úgy kell neki...

2022. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

A hookernek nem csak vén tata jut, hanem gazdag fiatal csúf férfiakra is ugyanúgy utaznak.


Mintha a mai háztartás vezetése nehéz olyan volna...mosógép mosogatógép konyhai robotok robot porszívó anyám kínja...

2022. júl. 28. 10:14
 27/34 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a "gazdag fiatal csúf férfiak" célja nem épp az elköteleződés.

Egy ilyet behálózni és átba$zni, ahhoz olyan tehetség kell, amivel a nők kb 0,000001%-a rendelkezik....

2022. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
25-ös, te perdita vagy akkor inkább?
2022. júl. 29. 10:15
 29/34 anonim ***** válasza:

Nem.

Érdekmentes házasságban élő átlag nő vagyok, aki nehezen érti meg, miért fáj (a magyaroknak leginkább), ha valaki kihasználja az életadta lehetőségeket.

És nem csak nők.

Pumped Gabo is hány ember szemét szúrja, közben leginkább csak irigyek.

Én bevallom, ha tehetném, simán cserélnék vele.

A többségnek meg vérben forog a szeme, mikor a 8-12 órás robotból (havi 200-250ért) hazaérve meglátja...

2022. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Tehát roma vagy?
2022. júl. 29. 10:33
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!