Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legundorítóbb nőtípus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legundorítóbb nőtípus? A prosti, a perdita, vagy a hooker?

Figyelt kérdés

A prosti minden alkalommal pénzért létesít szexuális viszonyt.

A Perdita gazdag emberekre utazik, remélve hogy részesül annak gazdag életformájából, de sosem létesít 2-3 hónapnál hosszabb kapcsolatot, és új fejőstehenet (férfit) keres, házasodni nem áll szándékában. A hooker viszont hosszabb távra évekre keres gazdag partnert. Általában már idősebb is a perditánál, sokszor perdita előéletből fejlődik ki. Ha elég gazdagnak bizonyul a balek, akkor akár hozzá is megy feleségül, persze érzelmei a másik fél iránt sosem mutatnak túl a vagyonon.



2022. júl. 9. 19:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem. Bocs, tudom, ők magyaroznak, de nem.

Magyar vagyok, és sajna itt élek.

De azt látom, külföldön elfogadóbbak, illetve kevésbé foglalkoznak mások életével az emberek.

2022. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Mennyit éltél külföldön? Vidéki vagy ugye? Ott unalmas az élet.
2022. júl. 29. 10:51
 33/34 anonim ***** válasza:

Bp-en élek, meg is őrülnék egy faluban, ahol az a téma, ki kivel ba$zik.

Kinti ismerőseim, rokonaim nem egyszer mesélték, hogy csak itt megy ez, hogy az emberek egymás segglyukát lesik...

2022. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
A falvakban szerinted élnek magyar fiatalok? Én ebben nem hiszek.
2022. júl. 29. 11:54
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!