Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg sok nő szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok nő szereti a többes szexet, vagy ez csak online divat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
En szeretem
2022. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudni. Elmondjam miért?

Online (anonimba) elvileg mindenki őszinte lehet, de simán lehet hogy nem is nő írja. Fordítva (élőben) meg egyik nő sem őszinte (vagy társadalom, vagy szülei, vagy pasija, vagy akármi miatt). Örök kérdés.

De általában mikor ittasak bennevannak.

2022. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Számomra az az érdekes, hogy sok valós pár van, de egyedülálló, akivel lehetne ilyenről beszélgetni, kevés van...
2022. júl. 28. 00:25
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Online sok mindenről jó beszélgetni, amit élőben nem csinálnál meg. Ezzel sok pasi is van így.
2022. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő többesben.
2022. júl. 28. 00:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Te férfi vagy nő vagy?
2022. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Férfi. Emiatt is írtam ki, hogy vannak ismerős párok, akikkel szoktunk találkozni, de valahogy kevés egyedülálló nővel lehet erről beszélni, pedig a csapból is ez folyik.
2022. júl. 28. 00:41
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az egyedülálló nők jobbára egyedülálló férfiakkal szeretnének szexelni,
2022. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de a nyitottságot sem látom. Pedig én örülnék neki. Mivel tudom, milyen jó dolog ez és több ilyen jól működő kapcsolatot látok, miért ne lehetne erről beszélni ismerkedés alatt is. Nem csak szexre gondolok, alapvetően így szeretnék élni továbbra is és a párommal osztozni ezekben az örömökben is.
2022. júl. 28. 00:54
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem feltétlenül igaz, a házas férfiak között is van sok vonzó.
2022. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!