Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogyha nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha nem akarok se felszínes dugást, se prostituáltat? 32/F

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy kell nekem valamilyen érzelmi kötődés, hogy egyáltalán szexelni akarjak. Nem tudok úgy gondolkodni, hogy "kéne már nekem egy jó dugás" vagy nekem ahhoz le kellene részegednem teljesen. Nem hiszem, hogy megtudok dugni egy nőt csak mert p**-ja van meg melle és 10 perc múlva elfelejtem. Igaz, hogy sose csináltam még, szóval biztos ideje lenne, de akkor is. A nőkkel is interneten úgy vagyok, hogy ne egyből meztelen képeket küldjenek, hanem először beszélgetünk, elmegyünk valahova pl. táncolunk, derékon fogom a nőt és akkor már én be vagyok indulva és tényleg csinálni akarom.

Úgy érzem magam, mint egy öreg, régimódi, udvarias ember. Ezzel most nem fényezni akarom magam, csak tényleg ezt érzem. Ti erről mit gondoltok?

(Trollok és bunkók kíméljenek! Ja és úgy bírtam ki eddig, hogy maszturbáltam sokat.)



2022. júl. 29. 01:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Incelitis tüneteit véltem felfeldezeni most a szavaidból. 😂 Most mégis mit vàrsz? Ha otthon ülsz majd odamegy egy làny és mély lelki kapcsolatba kerültök? Max online valahogy összekeveredsz valakivel ez az egyetlen esélyed, bàr a stìlusodon volna mit javítani csak úgy halkan megjegyzem. Sok sikert!
2022. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már szoktam otthon ülni, csak sok évig, olyan 19től 25 éves koromig. Amúgy meg tisztelem a nőket. Ha nem akar velem lenni, nem hibáztatom érte, nem vagyok túl jóképű, hiába mondják, hogy az vagyok.


Meg teljesen máshogy viselkedek gyakon, mint élőben vagy online. Élőben sokszor megbújok a háttérben főleg nagy társaságban. Ha hozzám szólnak a nők az első gondolatom, hogy "Miért áldoz rám egy másodpercet is az idejéből? Vannak nálam jobb pasik is(gazdagabb, szebb, tehetősebb), akiket jobban megérdemel." Szerintem kisebbségi komplexusos vagyok.

2022. júl. 31. 09:08
 13/13 A kérdező kommentje:
"már nem szoktam otthon ülni"
2022. júl. 31. 09:09
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!