Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? Másnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Másnak bevált dolgokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy együtt vagyok már jó ideje egy lannyal, nemreg volt vele az első alkalmam... Orálisan stb vissza tudom tartani akár egy órán keresztül az ejakulaciot de ahogy beteszem kb 1 perc és érzem hogy nem bírom, kellemetlen ez így... Szeretnék valami kézzelfogható választ kapni🤷🏽‍♂️

2022. júl. 31. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előte
2022. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi dologra gondoltam amivel ezt meg lehet szüntetni... Nem akarok én előtte hokizni menni ha már benne vagyunk a dologban
2022. júl. 31. 23:32
 3/13 Pretorius25 ***** válasza:
Fél órával sex előtt ki kell verni. Nállam bevált.
2022. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem használsz gumit, akkor használj, az valamennyire tompítja a dolgokat. Plusz STD védelem.


2. Ha nem akarsz gumit használni, akkor az is jó, ha kivered előtte, viszont sok férfinek utána lankad a szexuális vágya, plusz fáradékonyabb is lesz. (ennek hormonális okai vannak)


3.Vannak ejakulációt késleltető krémek, kapszulák. Egy próbát megér. A krém azért jobb, mert hamarabb beszívódik azon a helyen, ahová felkened. A kapszulának kell egy kis idő, míg a véráramba jut.


4. Ha nem válnak be a fentiek, akkor korai ejakulációs gondjaid vannak és lehet orvos kell.

2022. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az említett módszerekről már hallottam,viszont abban reménykedem hogy csak azért van mivel 1 hete meg szuz voltam tehát még nagyon új a dolog és nagyon felizgulok... Remélem nem kell orvos mert azt semmiképpen nem vallalom be, inkabb megolom magam
2022. júl. 31. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből nost az jött le hogy igen hosszú ideig kényeztetett, majd mikor beraktad nem bírtad. Ez esetben jó hogy. Élvezz el úgy orálisnál, aztán ha ujra készen álltok akkor mehet a rendes aktus kevesebb előjátékkal.


Amúgy meg ha ugy erzed nem birod tovább, állj meg pár másodpercre, vagy válts pózt.

2022. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj rövid elojatekkal sem bírom tovább 🤷🏽‍♂️
2022. júl. 31. 23:49
 8/13 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Na azért megölnöd nem kell magad! Nyugi! Mivel új még neked a szex ezek szerint, ezért nyugodj meg, később ki fog alakulni, és megoldódik ez a gyorstüzelő dolog.
2022. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz 🤷🏽‍♂️
2022. aug. 1. 06:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan partnerem, akit minden együttlét előtt kielégítettem először szájjal, de ehhez kellett, hogy röviddel utána újra harckész legyen. Nálunk ez működött. :)
2022. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!