Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi játszódik le egy Nőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le egy Nőben amikor a férje mellett szexel egy másik férfival ? Mi ebben az élvezetes női oldalról ? Mekkora az esélye hogy érzelmileg is vonzódni kezdjen a másik pasihoz ?

Figyelt kérdés

Feleségemmel cuckoldot tervezünk. Feje az ölemben lesz és közben a másik pasi dugja majd keményen... :) Persze rengeteget fogunk erről mi is beszélni még, de ide is kiírtam mert kíváncsi vagyok a véleményekre.


Akinek elege van a cuckoldos kérdésekből kérem lapozzon :)



2022. aug. 4. 05:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt már a férjem mellett más pasikkal szex. Az egyik emberileg nagyon megfogott sok mindenben hasonlítottunk ezért vonzódtam hozzá.De a többivel csak a szex volt utána mindenki hazament.
2022. aug. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Én klasszikusan szeretőt tartottam. Volt érzelmi kötődés is, de nem szerelem. Csak szexre használtuk egymást. Nekem izgalmat és másfajta kielégülést adott.
2022. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az érzelmi kötődés kialakulását nem lehet kizárni a másik férfi és a feleség között ?

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat !

2022. aug. 4. 07:02
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Férfiként válaszolva, az előző szeretőmmel sokat beszélhettünk erről.

A férje minden tekintetben jobb pasi volt mint én, férfiasabb, kötöttebb külső, magasabb, is mint én.

Szexben sem vagyok túl extra.

De amit lelki téren adtam neki, azt mondta, sosem kapta meg senkitől. És ez kiegészítve a másfajta testi kielégüléssel boldoggá tette.

Az elején szexnek indult, a végén meg kellett szakítanom a kapcsolatot, mert válni akart.

Szóval nagyon óvatosan az ilyesmivel, cuckold, többes, stb.

Nem mindig olyan, mint a filmeken, hamar felüti a fejét az érzelem, a szerelem, főleg női oldalról😊

2022. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Előzőnek igaza lehet.Azt mondjuk nem tudni h csak az újdonság varazsa miatt van ez a kötődés vagy egyebkent is emberileg/szimpatikus a másik pasi a nő számara
2022. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehetne már kizárni? :D
2022. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#6:


Sokan azt állították más kérdések alatt, ha stabil a kapcsolat és tartják magukat a szabályokhoz akkor csak szex lesz.

2022. aug. 4. 07:31
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Velem olyan esetben a pasi mikor érezte h.közelebb érzem magam hozzá, mint kellene időnként nem irt, eltűnt.Azt meg nem értékeltem így maradt a csak kizarólag szexkapcsolat és megértettem h.csak arra a pár órára élveztük egymást, utana mindenki hazament.Amugy mindkettem párkapcsolatban élünk!
2022. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha stabil a kapcsolat igen, persze.De attólmég sosem tudhatod mit hoz az élet és mit az újdonság.
2022. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen értelmes válaszok születtek. Van még értelme a gyakori.hu nak :)
2022. aug. 4. 08:24
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!