Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan láthatom, hogy Rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láthatom, hogy Rosszlányokon egy lányhoz biztonságos-e menni?

Figyelt kérdés
Kiben lehet megbízni, hol lehet baj?

2022. aug. 7. 01:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Támogatom, hogy írj. És sajnálom ami veled történt.
2022. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
7-es. Én vagyok a hirdető aki írt.Igazad van valóban lehet kérvényezni a törlést. Általában a hírdetőnek szoktak igazat adni. (Gondolom mert mi fizetünk) én ha el olvasom és valósnak tartom tehát nem egy kamu értékelésnek be látom a hibám és kategorizálom. Viszont ha tudom hogy olyan nem történt kérem a törlést. Egyszer nem kaptam törlést. Állítólag az illető hihetőbbnek tűnt mivel tudott rólam magánéleti dolgokat. Ebből mégis nem tudom az oldalvezetőnek miért nem esett le hogy egy rossz akaróm is lehet. Szóval sajnos én jártam már úgy hogy hiába vagyok hirdető sajnos ez miatt elutasított értékelésem van. Szintén egy másik úgy hogy a külföldi illető jó értékelést adott viszont az x-elni való résznél be nyomott egy piros keretest így nem raktam elfogadottba mert pirosan jelezte volna az adatlapomon. Kérdőjelesbe szerettem volna de már nem is tudom miért nem sikerült. Általában oda rakom ami nem valami pozitív értékelés. Nekem kettő van de az is olyan hogy ember ízlése mert amit le irt a két illető hasonló viszont valakinek meg bejön amit tettem. Szintén kommunikáció hiány volt a gond mind a kettőnél. Tehát én aki elég korrekt.Mert én annak tartom magam.Senkit nem veszek le anyagilag azt amit ott ki írok és telefonba elmondok azt személyesen is megkapja aki el jön . Mégis velem lett ki cseszve picit. Na de nekem 20 felett van a pozitív értékelési számom úgyhogy aki buta és egy két közepesen rossz értékelés miatt nem jön el az jó dolgot hagy ki pedig. Tapasztaltam máshogy is ezt a törlés dolgot. Egy vendégemet le húzta vagy majdnem le húzta egy lány . Nem tudom pontosan a sztorit mert régebben volt ő pedig nem ért annyira ezekhez így engem kért meg hogy írjam be a lánynak a történetet. Én mivel ismertem a tiltó szavakat nem is használtam. Teljesen kulturált értékelést írtam be a lánynak. Törölve lett!!! Ilyenkor az van hogy mikor kérvényezzük jön az üzenet hogy utána néznek. Ez nem történt meg a vendégemmel szembe nem volt elbeszélgetés hogy valós e amit írt (írtam).Pedig valós negatív értékelés volt.Tehát igen vannak gondok sajnos. Nem tudunk vele mit csinálni. Sajnos ez az egy ilyen jellegű oldal ami valóban hozza a pénzt de ha lenne korrektebb ugyan ilyen kereslettel akkor már váltottam volna.
2022. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad a tapasztalatod és nem sajnáltad rá az időt. Tényleg korrekt hirdetőnek tűnsz. Remélem többen is követik majd a példádat.

Csak azt nem értem, hogy egy negatív értékelés, miért félelmetesebb, mondjuk az engem átverő hölgynek, mint mondjuk a következmény, amit egy ki nem engedett értékelés vált ki valakiből?

2022. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Azért mert tényleg van aki nem jön el ez miatt hozzánk főleg ha nagyon rossz amit írnak. Ezért anyagilag nem tesz neki jót. Viszont azzal ha van esze tisztában van hogy akár fizikai vagy másmilyen következménye lesz.Vagy van neki háttere aki védi és nem fél. Nem tudom mi van ilyenkor csak gondolni tudom mert ugye nálam nincs ilyen és hála istennek még nem is volt a környezetemben sem hasonló. Nekem nincs senkim csak nem egyedül dolgozom ennyi. Nincs is szükségem rá mert ugye én korrektül dolgozom. Nagyon ritkán van vita de akkor nem miattam hanem olyan vendég jön el aki nem épp eszű. De nagyon ritka ez nálam és sose történik egy vitán kívül semmi úgyhogy. Olyat már hallottam az egyik vendégtől hogy kölcsön kenyér vissza járt.Már nem is tudom mi volt a gond de valami Italos üveggel fejbe vágta a nő őt de már nem tudom mi okból. Neki meg voltak barátai akik be is jelentkeztek hozzá és hát kapott rendesen a leányzó tőlük.Nem tudom mi van a fejükbe főleg hogy ha terjed a hír nem lesz pénz se hiába törölget. Vannak olyan időszakok mikor alig jön új vendég és sok olyan jön aki már volt. Ilyenkor nem tudom mihez kezd majd mert nyilván senki nem megy vissza egy ilyenhez. Egyik vendég mondta hogy egyre több ilyen van és hogy már ő sem mer kockáztatni. Pont akkor jöttem vissza nem rég és jött is inkább hozzám mert biztosra akart menni. Mesélt is egy két történetet. Volt aki ki ment a szobából azt mondta majd megy azóta se látta. Egy üres lakásba találta magát .. aztán mit tett volna ? Hát haza ment.. szval Ja vannak érdekes dolgok.
2022. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Kedves "Hirdető"! Kérlek írd meg ki vagy, akár privátban is, mert az itt olvasott üzeneteiddel elnyerted a bizalmam, és már nem is keresgélnék tovább :) Már csak a fotóidra vagyok kíváncsi :)
2022. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Én csak szórakozni olvasgatni járok ide. Nem pedig vendéget szerezni.. nem azért írtam ide hogy kapjam a privát üzeneteket. Van annyi hogy ne itt kelljen keresgélnem úgyhogy megköszönöm ha nem írtok mert úgy sem mondom el melyik lány vagyok szerintem érthető is ez.
2022. aug. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
#16 kamuzol
2022. aug. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ugyan miben is kamuznék? 😚 ezzel nem szeded ki belőlem ki vagyok hidd el.
2022. aug. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem mivel jobb, ha egy másik, akár tök idegen faszi dug meg, mint én, aki írtam, hogy bizalmatlan vagyok és talán így könnyebb lenne választanom..de mindegy, nézem az értékeléseket és választok az alapján nőt. Lehet épp te leszel az :D
2022. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Azért kamuzol mert a hirdetés is teljesen publikus a neten és nem írtál olyat ami miatt anonimnak kellene maradnod szóval csak gyűjtöd a PM élet és ebben leled az örömödet h behülyítesz mindenkit. Ezért kamu
2022. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!