Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen pasik azok akik itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik azok akik itt ráírnak mindenkire?

Figyelt kérdés
Nyílván nem kell bemutatói azt a 10-15 embert aki ráírogat minden olyan válaszra ahol az illető lány vagy nem derül ki, hogy fiú. Én alapból nem nagyon szoktam beszélni az ilyen emberekkel de volt rá példa, hogy váltottam 1-2 üzenetet velük. Valamiért mind rettentő nagy csajozós emberek akik bárkit, bármikor, bárhol. De akkor miért itt próbálnak csajozni. Miért nem élőben. Vagy ez csak a szokásos kamu szöveg?
2022. aug. 8. 06:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
Cefrekirályt sokan ismerjük, mindig ugyanazt a szöveget küldi. Nem azzal van a a baj, ha írnak, én is szívesen beszélgetek, de az agresszív nyomulást és ezt a stílust ami itt megy privátban utálom.
2022. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%
Hát azért nem hiszem hogy annyira általánosítani kéne. Én is írok privátot néha. Vagy azért mert tetszik egy kérdés vagy érdekes. Több lánnyal, nővel sikerült elég jól beszélgetni. Van akivel elég sokáig. vannak itt is normális emberek. Persze nem mindenki,de van kivétel. Néha mikor el kap az agybaj a sok " elég nagy a péniszem?vagy ekkora méret elég e a csajoknak?" kérdésektől akkor én is szoktam néha trollkodni meg poénkodi néha de ez csak tréfa. Ennyi meg kell szerintem 😄
2022. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

Jaja ő az! 😂

Nekem nem az a bajom, hogy írnak, hanem akkor vegye már a fáradtságot, hogy normálisan ír és nem mindig ugyan azt másolja be, meg alapból azért is taszító az ilyen mert tudom, hogy rajtam kívül száz másik lánynak is írt. Jobban szeretek olyanokkal beszélgetni akik kevesebb lánnyal beszélgetnek, kevesebb lánynál próbálkoznak. 🙂

9-es voltam

2022. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%
Engem szórakoztatnak ha meg nincs olyan hangulatom akkor nem válaszolok ès kész :D
2022. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Sok a lábfétises, akik közt van mókás is:).
2022. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%
Jaj ugyan már. Ha nem lennének itt a lúzerek, nem lehetne ilyen jól trollkodni sem. Így jó a hangulat! 😄
2022. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#12

"Nem azzal van a a baj, ha írnak, én is szívesen beszélgetek, de az agresszív nyomulást és ezt a stílust ami itt megy privátban utálom."


Ezt nagyon jól mefogalmaztad. Dettó így vagyok én is. Nem az a baj nyilván , hogy írnak hanem ahogy írnak sokan.

Amikor kapásból 50 kérdést feltesz azokat utálom meg ezek a képkéregetők

2022. aug. 8. 08:00
 18/28 A kérdező kommentje:

"Szia

Nem is értem mire gondolsz. Csaj vagy pasi vagy, ismerkedsz? 😂"



Köszi ezt a privátot de nem ismerkedési céllal írtam ki ezt a kérdést kedves oray

2022. aug. 8. 08:39
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Eléggé vegyes tapasztalataim vannak.

De az, hogy valaki beszélgetésre alkalmatlan , elég hamar kiderül.

A nyomulós, szöveget bemásolós privátokat figyelmen kívül hagyva azt kell mondjam több, nagyon kedves, értelmes férfival beszélgettem már itt. Van, akivel nagyon régóta beszélünk, mindenféléről. Egyszóval ilyen is és olyan is van, mint bárhol máshol a "való világban". 🙂

2022. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem fogom soha megérteni, miért kell újra és újra kérdést kiírni az itteni privátozó fiúkról, férfiakról.

Ha nem tetszenek, nem válaszolunk, és ennyi.

A #13 meg külön tetszik, még nem is olvastam itt ilyet. :D Hogy nem te vagy valakinek az egyedüli kiválasztottja :D hanem a neked író pasik sok más csajnak is írnak? Hát, azt hiszem az nem itt van amit te keresel :) Ide szórakozni járnak az emberek, főleg akik privátokat írogatnak. Azoknak meg első céljuk, szempontjuk, hogy találjanak valakit akivel tudnak dumálni. Itt nem fogja senki a hős lovagot játszani, hogy csak egy és senki más :D


Egyébként meg újabban mintha egyre több meglepően normális pasi lenne itt :D

2022. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!