Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tudnék most csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék most csinálni?

Figyelt kérdés

Én magam is webcamos vagyok. Volt egy orosz lány, aki webcamos volt és sokat "tanultam" tőle hogy hogyan kell okosan tokent csinálni és rendszeresen néztem a műsorát.. Nem vagyok lezbi vagy ilyesmi , és nem erotika miatt néztem a műsorait. Nem is tudott rólam. Sose fizettem neki meg semmi és egy kicsit jobban keresett mint én de én se keresek rosszul. Kb akkortól modellkedett, mint én , évek óta. Igenám csakhogy idén februárban jött a háború és onnantól kezdve hogy megtámadták ukrajnát, ő már nem volt online többé. Kb egy hónapja az összes profilja törölve lett az összes oldalról. Írtam neki még tavasz végén plasma messengeren, de ott már át se ment az üzenet... elvileg az a telefonjával van összekapcsolva.

Szoktam néha nézni az új modelleket de eddig még nem vettem volna észre h közte lenne.

Mi történhetett? Sok orosz modell fentvan ugyanúgy, akkor nem értem h neki miért szűnt ez meg.


Nem szoktam vele foglalkozni, de most kicsit valahogy eszembe jutott és basszus azért hiányzik.


N



2022. aug. 8. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Ukrán lehetett, nem orosz, azért lehet ez
Nem a háború miatt hagyhatta abba
A háború után szerintem vissza fog térni
Ezt már add fel, sohatöbbé nem fog ő már közvetíteni
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, hogy kapcsolatban áll a dolog az Oroszország elleni szankciókkal.
2022. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok orosz modell fentmaradt ugyanúgy. De értem. Jó lenne ha háború után visszajönne majd.
2022. aug. 8. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, hogy az egyes szolgáltatók ezzel hogy vannak. Nem tudok róla, hogy pl. Onlyfans-en blokkolva lettek-e. De mondjuk nem egy orosz youtuber is aktív még.
2022. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell ám mindent kapcsolatba hozni a háborúval. Lehet egyszerűen abbahagyta.
2022. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felrobbantották a házával együtt?
2022. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy átment másik oldalra.
2022. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
Érdekes stripchatről sok ukrán orosz modell eltünt amikor ki tört a háború de az is lehet abba hagyták
2022. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Stripchates volt ez a modell (de fentvolt párhuzamosan cam4 on, chaturbaten meg myfreecamsen is). Mindenhonnan torolve lett. Nagyon hosszu evekig csinalta ezt.


Gloryloves volt egyebkent a neve, googlere beirva meg tudjatok nezni ot . :/

2022. aug. 8. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyük a legrosszabbat, amiről nem mertetek még beszélni. Attól félsz kérdező, hogy talán ez a lány meghalt.

De ezt a lehetőséget én kizárnám.

Azt tudom, hogy külön ember foglalkozik az oldallal, ha egy modell regisztrál a stripcht oldalra. De azt kétlem, hogy egy ember kezelne több oldalt is.

Ebből pedig az következik, hogy vagy ő maga szolt külön-külön ezeknek az embereknek, vagy maga törölte saját magát.

Tehát él!

És hogy hova tűnhetett? Szerintem a válasz egyszerű!

Nevet változtatott!

Láttam már ilyet, hogy egy modell új néven regisztrál a régi nevét pedig sorra megszünteti minden oldalon

Szóval nyugalom! Szerintem ott van valahol új néven

2023. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok azóta meglett a lány , új regisztrációi vannak! 🙂
2023. febr. 25. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!