Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiukent a fiukra indulok be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiukent a fiukra indulok be de en nem akarok meleg lenni. Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Semmit, ez nem választás kérdése.


Megpróbálhatod elnyomni a vágyaidat, az érzéseidet, de nem fog menni előbb-utóbb felszínre fognak törni. Addig is rosszul fogod magad érezni, depressziósan.


Nincs azzal semmi gond ha meleg vagy, rengeteg meleg sztár van a világon.


az Imagine Dragons minden koncertjén jelen van a szivárványos zászló, mert teljes mértékben kiállnak a melegek mellett.

2019. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az #1-es írta, ha a vágy már megvan és kondicionálódott benned a szexuális preferenciád akkor max. elnyomni, de megváltoztatni már nem tudod. Az elnyomása meg együtt fog járni azzal, hogy folyamatos harcban leszel önmagaddal - az ezzel járó stresszel, frusztrációval, lelkiismeret-furdalással. Inkább fogadd el saját magad, békélj meg magaddal ez van, van még rajtad kívül pár tízezer meleg Magyarországon.
2019. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

21 éves koromig én is próbáltam ezt elnyomni és mindent megtettem azért, hogy "heterová váljak". Nem sikerült. Elleben full derepssziós voltam és rengeteget ittam,valamint folyton füveztem.

Azóta eltelt 3 év. Jelenleg teljesen kiegyensúlyozottan élek, volt több kapcsolatom sráccal, barátaim és családom tudják és szeretnek, sportolok, egészségesen élek, jól keresek, nem nyúlok semmi bódító hatású szerhez, ergo megváltozott az életem teljesen pozitív irányba.

Az élet olyan, mint egy póker party: a leosztott lapokat nem te választod meg, de hogy mit tudsz abból kihozni, azt igen. Lehetsz egy boldog, sikeres meleg férfi, akinek igaz barátai vannak, bejárja a világot és habzsolja az életet, nem utolsó sorban sokat és jót szexel, vagy szenvedhetsz még 80 évet a Földön... Olyan szinten meghatározó, hogy elfogad-e a környezeted és megéled-e a szexualitásodat, hogy anélkül esélytelen kiteljesedni a Földön.

Más nem tudja elfogadni ezt helyetted, de én ha visszamehetnék a múltba, akkor egészen biztosan megspórolnám magamnak a heteken át tartó gyötrődést és frusztrációt, s hamarabb elfogadnám, valamint megnyílnék a környezetemnek. Amíg nem szereted magadat, másnak miért kellene kedvelni tégedet?

2019. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Elfogadod és élsz boldogan,vagy megtagadod

és az életed pokol lesz.Ez biztos.Nem az akaratunk

írányitja mik vagyunk.Ezt osztották.fogadd el mihamarabb!

2019. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, aztán megéltem és felfedeztem a másik nemet is , ami előtte minden önkínzás ellenére sem volt vonzó.

Azóta tudom biszex vagyok és mindkét nem bejön, ne görcsölj rajta majd alakul.

2019. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -remete- ***** válasza:
100%
Csak a társadalom söpredéke fog elitélni. Ne foglalkozz vele. Szerintem éld az életed ahogy fent írják.
2019. nov. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!