Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti is jártatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is jártatok már úgy komoly párkapcsolatban, hogy elmaradt a puncitok szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Munka, rohanás, fáradtság egyéb ok,bár mi, ami egy több éve tartó kapcsolatban előfordulhat. Persze nem dzsungelre gondolok, de ha egyszer egyszer nem vagyok teljesen csupasz. Szerintem ez normális kapcsolatban ez nem lehet tabu a szexnél. Mi a véleményetek? Zavarban lennétek? Párotok tolerálja ?

2022. aug. 23. 09:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat. Rég megette a fene a kapcsolatot ahol ezért valaki lábrázást kap. Az nem egymásról szól csak a p.nciról. Ettől még ha szeretnél a párod kedvében járni, akkor ne legyél olyan mint a politikusok, ne csak a "kampányidőszakban" adj magadra, hanem folyamatosan törekedj rá! Ne kényelmesedj bele, ne hagyd ellaposodni, hogy "áááá már megvan a tuti, most már lehet lazítani". Hozzáteszem ez mindkét félre igaz! Pasiként is ugyanúgy udvarolj, bókolj, "hódíts" nap mint nap, mintha a kapcsolat elején lennétek.
2022. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, de nem fogok elnézést kérni azert mert volt fontosabb dolgom is. Pasimat nem erdekelte.
2022. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#11 Az utolsó mondatod milyen jól megfogalmaztad, kár, hogy erre ritkán figyelnek.


Igen előfordult, hogy borostásan hagytam a puncim, a párom nem zavarta. Többször van csupaszon, mert nekem így jó, néha csík, előfordult minta is, de nagyon időigényes, így azt már nem teszem.

2022. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen,igen.

Nem is annyira egészséges ha naponta borotválkozunk a nemi területeken.Ha ez valakit zavar(minimális szőrzet) az bekaphatja.


Sokszor teszek a párom kedvére,(fazon,forma..stb) de van olyan időszak amikor nem nagyon van kedvem pl: havi,vagy egyéb okok miatt.. és nem zavarja egyáltalán. :)

Ne ebben mérjünk egy kapcsolatot..;persze azért maradjunk igényesek (de ez nem feltétlen a szőrtelenítés).

2022. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Akkor törne ki a parasztgyalázat,ha leborotválnám ...
2022. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Én még sosem csináltam ilyet.
2022. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
27%
Üdv.Na fiúk,jó csupasz pina nyalást.Ennyi erővel egy 5évesre is gerjedhettek,normális palinak fel sem áll csupaszra.Csajok ti hová hülyültök még?A szőrnek szerepe van.Műszemöldök csupasz punci,össze firkált test,vagyis tetoválás.Még a hajatokat is nyirjátok teljesen kopaszra,és lehet tetoválni.További jó korcsosulást.Hová lettek a természetes nők?
2022. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy maradt, aztán azóta is csak fazonra vágom. Párom pedig jobban imádja mint csupaszon:D
2022. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%
Előfordult de nem volt probléma belőle. Meg azért nem is dzsungel volt a lábaim között.
2022. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!