Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, akik próbálkoztak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik próbálkoztak már prosztata-izgatással, kb mennyi idő, amíg eljutottatok a csúcsra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő így elmenni? Gondolom, több, mint hagyományos recskával de kb mennyivel?

2022. aug. 23. 17:16
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
92%
20 perc kb de sose értettem mi az ilyen kérdésnek a lényege nem időre sexelünk ha nem míg el nem élvezünk
2022. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose sikerült ugy elélvezni !
2022. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Közben azért nem árt ha recskázol is. Nagyobb lesz az élvezet meg az idő is lerövidül.
2022. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hello...

Igazabol nem idon mulik mikor lesz Prosztata orgazmusod...


Nekem sok ev probalkozas utan sikerult elsore... Fel perc mulva ujra el mentem...


3 eve ha csinalom magamnak mindig el megyek. Tobbszor is...


Tanulhato...

2022. szept. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

“ Nekem sok ev probalkozas utan sikerult elsore..”

Akkor nem sikerült elsőre :D

Ez olyan, mintha szűz lány írná, hogy sok év szex után sikerült volna elveszítenie a szüzességét elsőre :D

2022. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jogos :D ez így paradoxon.


Nem... A szuz lany max azt mondhatja hogy sok ev szex utan elvezett el elsore...

2022. szept. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több hónap után sikerült először, akkor kb egy óra kellett hozzá Anerossal.

Úgy az igazi ha a farkad nem kap izgatást közben.

Sokkal nehezebb így, de megéri. ;)

2022. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Így van.
2022. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
Nekem egyszer sikerült régen és azóta ugyanazt az érzést már nem tudom elérni, és neem tudom miért
2022. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!