Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok kurvát,vagy elit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok kurvát,vagy elit prostit manapság?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jót kefélni valamelyik éjjel anélkül,hogy valaki hátamba nyomná a hajtűjét vagy a stricije a bicskát. Tehát egy aranyos kurvát keresek igazából,akivel lehet egy kicsit beszélgetni, olyan lelkizős dolgokat is és utána ha legalább szimpi vagyok neki és egy kis dohánnyal megtűzdelve a dolgot bejátszani a répát az alagútba. Westend Cityben és az Árkádban hallottam, hogy vannak ácsorogó lányok akikkel lehet játszani ilyesmit. Igaz ez, tudtok erről valamit és hol? Hol lehet manapság prostit felszedni balhé nélkül? Swinger klub még létezik és ha van hol kell kopogtatni? Ebben az kibasz ott Orbán rezsimben számos ilyen helyet bezártak már. Peep Show sincs, csak max a falra verheted a bránert az alagsorban. Rákóczi tér már régen nem játszik, 10-es út sem nekem való, bár már ezer éve nem voltam arra se kamionnal, se a saját verdámmal. Tud valaki valami értelmeset és nem átbaxást írni nyilvánosan vagy privben hogy hol kapok valami ilyen kis nőcskét magamnak 1-2 órára?

2022. aug. 23. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
rosszlanyok gondolom
2022. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!Megpróbálom,ez eszembe se jutott a nagy zűrzavaromban:D

és esetleg ez a Westendes, Árkádos dolog ez müxik? Van ilyen vagy ez valami rossz tréfa volt a fickótól aki mondta? Kurvából nincs hiány azt mindenki tudja,de nekem olyan kell aki oda is adja magát minden pofon és egyéb anyázás nélkül és nem rendőrt hív rögtön.Egyáltalán bevásárlóközpontokban hogy engedik meg ezt,előbb utóbb bukta lenne.Szerintem kamu amit a fickó mondott,de ha van ilyen érdekelne.

2022. aug. 23. 23:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy működik ez a rosszlányok oldal? Regelni kell és szétpofázni az agyamat előtte mielőtt puncit kapok,vagy egyszerűbb? Nem nagyon bízom az ilyen oldalakban,hagyományosabb út nincs?
2022. aug. 23. 23:04
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Maradj a rosszlanyoknal.

Kivalasztokd a lanyt aki tetszik felhivod, megbeszeltek egy idopontot es oda mész 🤷🏼‍♂️

2022. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na értem,ez korrektnek tűnik ha valóban ilyen egyszerű.Kössz!
2022. aug. 23. 23:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Mégvalami. Bocsex. Esetleg ugyanilyen külföldi oldalban, mondjuk ha kamcsival járok Németben,Angolban,vagy Csehben?
2022. aug. 23. 23:09
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Swingerek vannak még (6+2 van Bp-n), viszont bocs, de hasonló mentalitással ne menj oda, mert ki fognak rakni ha ue. stílust vezeted elő.

Amúgy meg rosszlányok, inkább onnan prostizz mint az utcaiaknál. Nem olcsóbb az utóbbi, de megbízhatatlanabb és igénytelenebb.

2022. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7/7 a Stilusomra azt érted hogy finomabban adjam elő magam ha oda megyek,vagy mi bajod vele? A 6+2-ről bővebben esetleg priviben, mert azon kívül hogy 8, mást nem dobott fel a Google :D
2022. aug. 23. 23:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Erre gondoltál? [link]
2022. aug. 23. 23:31
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

#9 ez az egyik legkisebb klub, de amúgy jó hely :) családias hangulat, a hétfő esti szauna szeánszok a legerősebbek, esetleg - ha nem zavar a gangbang - akkor csütörtök esti program. Viszont erős a face-kontroll, ha úgy állítasz oda hogy "na ide nekem egy p.nát" felfogással akkor be se fognak engedni.

A swingerben szimpátia alapon működik a dolog, nem fognak a te kedvedért csettintésre pörögni a nők a farkadon. Azt egy másik műintézményben teszik, amelyiken piros lámpa van.

2022. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!