Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok kurvát,vagy elit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok kurvát,vagy elit prostit manapság?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jót kefélni valamelyik éjjel anélkül,hogy valaki hátamba nyomná a hajtűjét vagy a stricije a bicskát. Tehát egy aranyos kurvát keresek igazából,akivel lehet egy kicsit beszélgetni, olyan lelkizős dolgokat is és utána ha legalább szimpi vagyok neki és egy kis dohánnyal megtűzdelve a dolgot bejátszani a répát az alagútba. Westend Cityben és az Árkádban hallottam, hogy vannak ácsorogó lányok akikkel lehet játszani ilyesmit. Igaz ez, tudtok erről valamit és hol? Hol lehet manapság prostit felszedni balhé nélkül? Swinger klub még létezik és ha van hol kell kopogtatni? Ebben az kibasz ott Orbán rezsimben számos ilyen helyet bezártak már. Peep Show sincs, csak max a falra verheted a bránert az alagsorban. Rákóczi tér már régen nem játszik, 10-es út sem nekem való, bár már ezer éve nem voltam arra se kamionnal, se a saját verdámmal. Tud valaki valami értelmeset és nem átbaxást írni nyilvánosan vagy privben hogy hol kapok valami ilyen kis nőcskét magamnak 1-2 órára?

2022. aug. 23. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Én tudok egy utat Pesten ahol elég szép lányok szoktak lenni.Megyek oda a héten,ha gondolod jöhetsz..szétnézünk mi a felhozatal
2022. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

A 10-es úton nem nagyon vannak.

Inkább XV. Ker. Dunakeszi út. Vagy XXII. Ker. Kamaraerdei út.

De ahhoz nagyon igénytelennek kell lenni, hogy útszélivel leállj.

2022. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen gyakori, hogy megbicskázzák a kuncsaftot? Ha ilyeneket mondasz a telefonba, garantáltan elzavarnak. Nézz utána, hogy hogy működik a rosszlányozás, írtak itt erről elegen.
2022. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!