Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tapasztalat olyan helyzettel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat olyan helyzettel, hogy úgy mentetek bele egy szexkapcsolatba/barátság extrákkal kapcsolatba, hogy igazából voltak érzéseitek a másik fél felé?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd ezt

Masik fel tett ilyet velem es szenvedett es nagyon rosszul volt es ez miatt enis

Egyikotoknek se jo inkabb el se kezdjetek

2022. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mentem bele, hogy nem éreztem semmi többet. Mindenkinek ezt a saját felelőssége mérlegelni.40f
2022. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mennyit beszéltek? Túl a mikor tali -jó volt-on?
2022. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak a pszochopaták képesek érzelmek nélkül szexelni. Akik elválasztják a stexet az érzelmektől, azok mentálisan nem egészségesek. A társadalom nagy része sajnos ilyen. Kötődés zavarosak.
2022. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó dolog, tapasztalatból mondom..😕 Érzelem mentes szexkapcsolatnak indult és szerelem lett belőle. L
2022. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.:beszelgetunk igazabol… mint egy barattal kb.. sot, egy barat..😃


5.:sajnalom. Te szerelmes lettel es vege lett?

2022. szept. 16. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ha eleve "túltervezed" de látod hogy a másik fél nem lesz rá nyitott akkor inkább ne menj bele mert csak szenvedni fogsz a dologban! Az hogy van szimpátia, kötődés, valamennyi érzelem teljesen okés, de ha szerelmesen vágsz bele és a másik fél nem viszonozza (sőt egy idő múlva pont ezért elkezd kitáncolni) az nagy pofáraesés tud lenni.
2022. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezés, csak nem értem, hogy "mennyi szimpátia és kötődés" fér bele? Megkérdezed milyen napja volt és érdekel is? Ha náthás, megkérdezed, hogy van? Ha tudja, hogy valami bonyesz dolog előtt állsz, sok sikert kíván? Hol a határa a "hagyományos" társalgásnak és ennek, mert nyilván bulizni-színházba-társaságba együtt nem mentek...
2022. szept. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

Ennek a fajta kapcsolatnak megvan a szépsége és a nehézsége is. Nekem 2 ilyen volt eddig az életemben, az első évekig tartott és mondhatom, hogy a srác a legjobb barátom, bizalmasom volt! Én szerelmes voltam, ő csak nagyon szeretett és vonzódott hozzám. Tudta, hogy nálam ez több, de nagyon jól kezelte, a kereteket megbeszéltük az elején. Ha nagyon odavoltam éppen, akkor igyekezett velem lenni többet. A külföldre költözése után szakadt meg a dolog.

A mostani még tart, úgyhogy férjnél vagyok, tehát elég bonyolult a helyzet … mielőtt bárki ítélkezne, a férjem tud róla, nyitott a kapcsolatunk.

Ami miatt nehéz, hogy nálam erősebbek az érzelmek, értelemmel kell szabályozni, hogy a másiknak se legyen sok. Ez rengeteg önfegyelmet, tudatosságot igényel. Nagyon sokat beszélgetünk, megosztjuk egymással örömünket, bánatunkat. A szex jó, ha heti egyszer sikerül a körülmények miatt…:( nekem erre több igényem lenne, de sajnos csak ennyi van….

2022. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!