Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fér bele az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fér bele az, hogy amíg nem találtok párt, kerestek alkalmi partnert, akár barátságból alakuló szexkapcsolatot? Tapasztalat is érdekelne.

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem.most is ez van.

Csak az a baj, hogy mindig ugyanabba a csapdaba esek. Ha van szexkapcsolatom, nem vagyok igazan nyitott mas fele, azaz nem jon ossze semmi mas. Tehat az "amig nincs mas" resze hibadzik. Mindig csak akkor jon mas, ha szakitok a szeretovel.

2017. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén sosem akartam csak szexkapcsolatot, de most viszont nem bánnám mivel már egy ideje egyedül vagyok.

F34

2017. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Az embereknek vannak bizonyos szükségleteik, amiket ki kell elégíteniük, akár van párjuk akár nincs..és aki ezt elítéli,az képmutató, vagy nem normális ember..
2017. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fish1 ***** válasza:
100%
Nálam nem. Érzelmek nélkül nem megyek bele senkivel semmibe.
2017. aug. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálam ez van. De a nő is tudja, és ő is pont így van jól megvagyunk, szexelünk, de nem egymással képzeljük el a jövőt és amíg nincs jobb addig néha találkozunk.
2017. aug. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Szép ez így, barát, szex. Mert kell a testiség. Majd utána, ha össze jön, lesz komoly kapcsolat is.

Annyi a bibi, akár hány barátomnál alakult komoly és ilyen kiderült a lányról, már is nem komoly kapcsolat lett, csak használati tárgynak tekintették a lányt, mint más is.

2017. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Volt párszor ilyen kapcsolatom amíg nem jött komolyabb,nem is volt rossz.N
2017. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6os ,aki ezmiatt elitel ,màshogy'viselkedik velem érte meg nem kàr. És ha làtom h ilyen ,akkor elôbb kiadom az utjàt mint Ô Nekem.

Nekem is szexkapcsolatom van ,jo baràt és kielegitjûk egymàs vàgyait.

Ha lessz olyan pasi ,akivel lehet kialakîtani normalis kapcsolatot ,akkor is baràt marad ,csak a szex szûnik meg köztûnk.

n25

2017. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer próbáltam, de soha többet. Az önbecsülésemnek nem tesz jót, hogy tudom csak lyuknak tekintenek és nem tudnak rám társként tekinteni. Nálam a szex a szerelem része, az i-n a pont és nem szabadna úgy kezelni mint az evést vagy ivást, hogy kell és kész. Lehet vannak szükségletek, de azzal a sráccal is akivel megpróbáltam, elég csak képeken látnom őt, már undorodom. De magamtól is, ha arra gondolok, hogy hagytam ezt. Nem ítélem el aki ezt csinálja, mert nem az én életem, de úgy gondolom hogy ha a szexet a szerelem részeként tekintenék vagy az ismerkedés részeként, akkor talán kevés olyan zátonyra futott ismerkedés lenne, ahol a másik várja a szerelmet és közben szexkapcsolata van és csodálkozik hogy nem fogja meg senki. Vagy hogy nem kell energiát belefektetni az ismerkedésbe, mert ha az egyik nem lesz meg, addig max dugogatnak mással. A szexkapcsolat olyanoknak is zsákutca akiknél olyan mint egy kapcsolat jóformán csak annyira bevannak sz.rva a kötöttségektől, hogy hiába funkciónál kapcsolatként, így hogy nincs kimondva, nincs kötöttség és nem kell szembenéznie saját "félelmükkel". Szóval a szexkapcsolattal a társas élet jobbik oldalát kapja csak, amiért dolgozni kéne vagy energiát belefektetni azt meghagyja másnak.
2017. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
# 8/8 Igazad van, biztos jó. Ismerős viszont, az esküvőt lefújta, mikor kiderült. Mivel aki lazán tud szexkapcsiba lenni, az párkapcsolatban is laza marad szex terén. Ilyen az alapbeállítottsága. Így meg nem igazán lehet hosszabb távra tervezni. Nem azzal volt gondja a pasinak, hány pasival szexelt a lány, hanem az értékrendjével. Mivel, párkapcsolat alatt is bármikor jöhet, kell egy szexkapcsi is.
2017. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!