Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 15.5 cm hosszú és 4.2 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15.5 cm hosszú és 4.2 cm vastag (13.2 cm kerület) merev pénisz az inkább nagy és vastag, vagy kicsi és vékony?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 14:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

A hosszúság talán átlagos, de lehet kicsit átlagfeletti is és lehet kicsit átlagalatti is… Ez sosem fog kiderülni, mert minden kutatás más eredményeket hoz ki.

De mostanában már jellemzően 12-14 centi közé hozzák ki azok a kutatások az átlag merev pénisz hosszát, amelyeket úgy végeznek hogy a kutatók mérik le a péniszeket… Tehát nem bemondás alapján készülnek.


A British Journal of Urology International közleménye szerint, több ezer pénisz alapján, az átlag hosszúság az 13.12 cm, az átlag vastagság (kerület) pedig 11.66 cm (ami 3.71 cm átmérőt jelent).

És 100 férfiből csak 5 rendelkezik 16 centiméternél nagyobb pénisszel, valamint ugyanennyi rendelkezik 10 centinél kisebb pénisszel…


Annyi viszont bizonyos, hogy a 4.2 átmérő, amennyiben helyesen lett kiszámítva (a kerület lett lemérve és el lett osztva a PIvel), átlagfeletti vastagságot jelent… A 4.5 az már szélsőségesen vastag, persze van ilyen, meg vastagabb is, de nagyon ritka!


A gyakori népe valószínűleg nem tudja, hogy a vastagságot hogy kell mérni, hanem keresztbe oda teszik a szalagot, vagy a vonalzót a péniszre, aztán azt hiszik hogy az a vastagsága amilyen eredményt így megkapnak…

2022. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

9. Biztosan kis pénisze van. Nem is lenne probléma, de miért itt keres megerősítést és miért pénz alapján?!


Az nem kárpótol egy nőt sem, hogy orgazmusa legyen. :)

2022. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyik sem. Teljesen átlagos méret.
2022. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is abszolút átlagos méret. 😊
2022. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%

Férfi vagyok. Ezen az oldalon nagy pörögnek az 5cm és feletti vastagságok, amik gondolom kilométerekről rámondott szélességek lehetnek egy vonalzó által. Ha külföldi oldalakra téved az ember, akkor látja, hogy ott inkább kerületet mérnek és egyfajta mérce a WC-papír guriga teszt - ha nem tudod beledugni a farkad, akkor az bizony vastag. Az itthoni WC gurigák 14cm kerülettel rendelkeznek. Ez alapján az 5cm vastagság az úgy jöhet itt ki sokaknak, hogyha 16cm! a kerülete a péniszüknek. Ez bármilyen statisztika szerint, nem csak a tudományosak szerint, hanem még a nagyfarkú fórumokon is csupán egy felső 10%. Igen, sok férfi van a földön, szóval 1%-uk is jó nagy sokaságot tesz ki, de összességében ez a sokat durrogtatott valódi 5cm és feletti vastagság az baromi ritka. A nők gyakrabban találkozhatnak vele, mert nagy esélyük van hogy a 6-8-10 partnerük közül legalább 1-2 ilyen lesz, illetve akiknek nagy a farka talán hajlamosabbak többet ismerkedni, jobban reklámozzák a méretüket és többet kavarnak.


Az én farkam körbemérve 15cm körül van és én ezt már két ujjal alig érem át, nemhogy a nők, külön óvszert kell rá vásárolnom és minden egyes partnerem már a látványra megjegyezte, hogy mekkora farkam van, érzésre meg pláne, többeknek én voltam a legnagyobb. Ennek a pontos átmérője csupán 4.75cm lenne, hosszra meg csupán 19cm. Öltözőkben, zuhanyzókban nagyon ritkán látok olyat ami nagyobb mint az enyém.


A kérdező pénisze átlagos. Nem egy világbajnok, nem nagy, de nem lehet kifejezetten kicsinek kikiáltani statisztika alapján. A nők szeretik a vastagabb szerszámokat így nekik kevés lehet, az egyébként szintén átlagon picit már felüli 13+ kerület.

2022. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj a legtöbb nőnek pont jó , ha jól tudod használni . Meg persze a jó előjáték is fontos !
2022. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
15. Akkor azt mondod, az 5cm vastagság vagy afelett már ritka?
2022. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Kuki fütyi pöcs fasz farok lompos hubazmeg!! Tényleg számit ez valamit is a csajoknál????
2022. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

A british journal-os kutatás nem a legjobb. Sok mindent mértek benne, az átlag merev farokméret csupán néhányszáz férfi adatai alapján lett meghatározva és ott is volt probléma a mérésekkel.


Az átlag farok felülről mérve a szeméremcsonttól kb 14.5 cm (nem benyomva a vonalzót a szeméremcsont alá, mellé, stb). Az átlag kerület pedig 11.9 cm.


Nagyjából egyetértek #15-össel, annyit azért hozzátennék hogy a farok nem körkeresztmetszetű, ezért nem használható a kerület=átmérő*pi. 15 centi kerület már sokkal inkább 5 centi átmérőt jelent mintsem 4.75-öt. Plusz a kérdező farka kicsivel átlag feletti, mintsem átlagos és pont hogy vastagságban van jobban az átlag felett.


Vannak kutatások egyébként arról is, hogy a nők mit preferálnak. Rémlik olyan, hogy megnézték a nők által leginkább vett dildók kerületét. Ott olyan 13-14 centi kerület volt a legkeresettebb, de a szórás nagy volt. Az pedig, hogy "a nők szeretik a vastagokat így nekik kevés lehet" szerintem inkább általánosítás már. Plusz inkább a nem tökéletes kifejezést használnám kevés helyett :)

2022. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal koromban 14,5 volt a kerülete , ami szerintetek nem vékony . Ellenben a nejemnek kicsit lötyögött .
2022. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!