Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 15.5 cm hosszú és 4.2 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15.5 cm hosszú és 4.2 cm vastag (13.2 cm kerület) merev pénisz az inkább nagy és vastag, vagy kicsi és vékony?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 14:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
14.5 még a saját bevallásos kutatásokban mért kerületnél is lényegesen vastagabb, szóval feltéve hogy jól mérted a kerületed inkább a nejed lehetett tágabb. Vagy szubjektíven nem ítélted meg jól hogy lötyögött.
2022. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
88%
21. Így olvasva, eléggé sok tág nő van. Én mit meg nem adnék, ha olyan lennék, de csak néha :D
2022. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
95%

Szerintem pont megfelelő. De ez puncifüggő is.

Nekem az ennél kisebb méret is adott már óriási élvezetet. Az a lényeg, hogy tudj bánni a testemmel,érezzem, hogy Csak engem kívánsz és Tudd mikor hova keLl nyúlni. Az intim méreted számomra nem fontos!

26/L

2022. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!