Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megtalálhatnám-e a számításaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálhatnám-e a számításaimat férfi prostituáltként? 31/F

Figyelt kérdés
20 centis pömpölőm van ami igencsak vaskos is szóval elég rendesen el vagyok eresztve. A nők a nagy péniszt szeretik szóval ez pipa. Pasiként, társként aláírom hogy talán nem lennék a legjobb parti a hölgyeknek viszont ha csak szexről van szó akkor nem számít hogy kinek milyen végzettsége van, mennyit keres, nővérhoteles stb. Ott csak a centi számít ami meg megvan. Szóval arra jutottam hogy a büszkeségemet most áruba bocsátanám egy jól ismert "szexpartnerkereső" oldalon az elfoglalt üzletasszonyok, unatkozó háziasszonyok, elhanyagolt feleségek örömére méltányos anyagi ellenszolgáltatás ellenében. Ez most csak egy gyors piackutatás hogy az itteni lányok, nők, hölgyek, asszonyok körében lenne-e erre igény, gondolkodtak-e már azon hogy igénybe vesznek egy ilyen szolgáltatást egy egyébként magas, nagydarab, intelligens úriembertől. Ilyen hímtag nem terem minden bokorban szóval ez egy kivételes lehetőség.

2022. okt. 25. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Eddig nem gondolkodtam ilyenen viszont most beindult a mocskos fantáziám szóval lehet hogy rápróbálnám magam arra a pömpölőre
Már eddig is napi szinten többször ezen járt az eszem csak eddig nem mertem ilyen szolgáltatást igénybe venni
Rendszeresen eljárok fizetős srácokhoz.
4 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön, hogy dagi, ronda nőket kell dugnod akkor megtaláltad...
2022. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Béna
2022. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézel ki mint Nick Bateman fénykorában akkor külföldről is hozzád járnak majd a nők.
2022. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
egy válaszlehetőséget kihagytál: "nem próbáltam, és nem is érdekel", mondjuk valószínűleg azért hagytad ki szándékosan, mert a nők nagy része úgyis ezt választaná
2022. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Ez így van, szóval aki ezt a lehetőséget választaná az nyomhat egy zöld pacsit a négyes hozzászólásra.

#3 Sajnos nem igazán nézek ki úgy mint ez a Nick Batman gyerek.

2022. okt. 25. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Az a gond pajtás hogy tökmindegy mekkora van a gatyádban ha ad.1. nem tudod használni, ad.2. fejben nem társult hozzá értelem. Utóbbinak erős jele ha valaki azt hiszi hogy a nőknek csak 1 db nettó f.sz kell még alkalmiban is. Még selyemfiú esetében is külső, stílus, kisugárzás, személyiség alapján választanak, nem pedig egy szimpla f.szt keresnek mert azt bármikor találnak.

Hozzáteszem ettől még lehet szép hímr.ngyó karriered a "pömpölőddel", mivel a ffi prostik szolgáltatásait 99%-ban meleg pasik veszik igénybe azok meg gerjednek önmagában a méretre is. Sok sikert 😂

2022. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a centi a lényeg, hanem hogy tudd használni. Amúgy személyes tapasztalatom, hogy pont a nagy farkú pasik a legrosszabbak. Önteltek, plusz azt hiszik, hogy elég, ha csak beteszik, és a nő már élvezni is fog.
2022. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy tűnik, nem igazán vagy a témában tájékozott. Nagyon sokaknak nem jön be a nagy méret, mert túl nagy nekik. vannak, akiknek kifejezetten az átlagos méret jön be, mert őbennük sincs nagy tranzitfolyosó. de nyilván van, akiknek meg pont a nagy méret jön be, de nem gondold, hogy annyira ők lennének többségben.
2022. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Bazsi 🥱🥱
2022. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, szerintem is kamu kérdés.

2. A legtöbb nőnek 13-17 centi pont elég, 20 centi viszont már túl nagy, fájdalmat okoz.

2022. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!