Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megtalálhatnám-e a számításaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálhatnám-e a számításaimat férfi prostituáltként? 31/F

Figyelt kérdés
20 centis pömpölőm van ami igencsak vaskos is szóval elég rendesen el vagyok eresztve. A nők a nagy péniszt szeretik szóval ez pipa. Pasiként, társként aláírom hogy talán nem lennék a legjobb parti a hölgyeknek viszont ha csak szexről van szó akkor nem számít hogy kinek milyen végzettsége van, mennyit keres, nővérhoteles stb. Ott csak a centi számít ami meg megvan. Szóval arra jutottam hogy a büszkeségemet most áruba bocsátanám egy jól ismert "szexpartnerkereső" oldalon az elfoglalt üzletasszonyok, unatkozó háziasszonyok, elhanyagolt feleségek örömére méltányos anyagi ellenszolgáltatás ellenében. Ez most csak egy gyors piackutatás hogy az itteni lányok, nők, hölgyek, asszonyok körében lenne-e erre igény, gondolkodtak-e már azon hogy igénybe vesznek egy ilyen szolgáltatást egy egyébként magas, nagydarab, intelligens úriembertől. Ilyen hímtag nem terem minden bokorban szóval ez egy kivételes lehetőség.

2022. okt. 25. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól átvágod magad majd a szavazással, mert a pasik is nyomkodni fogják, mint én is. :)
2022. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!