Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Felvettem videóra, hogy kiverem a farkam, minap unatkoztam gondoltam megnézem. Na szóval eléggé kanos voltam, és elkezdtem nézni. Nagyon megtetszett és elkezdtem rá verni, és el is élveztem. Nem vagyok meleg vagy ilyesmi. Szerintetek ez normális?

18/f



2022. okt. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen normális, én is felizgulok saját magamra. :P N
2022. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van másik eszközöd, csinálj egy videót arról is, hogy kivered erre a videóra, és később verd ki arra is.
2022. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen és akkor ez egy idő paradoxon lesz mint egy párhuzamos univerzumban.
2022. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én adom. Néha én is felizgulok a saját farkamra, ha látom, hogy milyen szépen áll és jók a fények, a szögek :))
2022. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Nagyokat élvezek a saját faszverésemre. Vagy arra ahogy női ruciban műfaxt lovaglok.
2022. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!