Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy reagálna a barátnőm ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálna a barátnőm ha nyalás közben a seggét is nyalnám?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a csajod, szerintem nem volt még vele esetünk 😅 Véletlenül tévedjen arrafele a nyelved, fokozatosan, ha zavarja akkor abbahagyod, ha visszakérdez nah ez mi akkor megmondod szeretnéd ott is "kényeztetni" azt mondja ott ne akkor szintén abbahagyod. Ennyi. Bocs, de had ne legyünk már helyetted gondolatolvasók, te leszel ott nem mi.
2022. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem érezni. De adni is a pasimnak.
2022. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én eddig sosem mondtam előre, csak odatévedtem.

Egyszer volt pici megrándulás-meglepődés, de 2 másodpercig tartott, utána “természetessé” vált. Utólag megkérdezve mindegyikük szerint nagyon jó érzés volt.

2022. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!