Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ennyire elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire elfogadott társasházakban hangosan szexelni?

Figyelt kérdés
Hála istennek én kertesházban lakom, de mikor egyik barátnőmnél voltam, és a fölöttünk lévők elkezdtek szexelni, nekem rohadt kellemetlen volt, el is mentem sétálni inkább. Nem akarom azt hallgatni, hogy egy nő olyan hangokat ad ki, mint aki éppen vajúdik, a pali meg hörög mint a dúvad. Most láttam egy posztot facen, az emberek egy levelet gúnyoltak ki, amiben valaki leírta, hogy legyenek szívesek nem ordítva élni a szexuális életüket, mert vannak akik pihenni szeretnének. Szerintem teljesen normális kérés volt. Nevezzetek prűdnek, de szerintem alapvetőnek kéne lennie, hogy nem ordítok mint akit épp kibeleznek, ha tudom, hogy ezt mások is hallhatják, és zavarhatom őket vele. Engem egyébként is rohadtul zavarna, hogy mások azt hallgatják, ahogy én és a párom épp szerelmünk legintimebb aspektusát éljük ki, ami senki másra nem tartozik, csak ránk. Nő vagyok én is, mégis tudom türtőztetni a hangomat, vagy ha nem, akkor marad a száj bekötés, hát istenem. Szerintem ez max azoknak imponál, akiknek valami ilyen fétisük van, és beindítja őket, hogy hallgathatják/mások hallják őket.

2022. nov. 21. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Panelban elek, nem lakasban, de minden egyes este/ejszaka azt kell hallgassam, hogy folottem valakik rohadt jol erzik magukat 3 oran at. Nem a hangjukat hallom, komolyan mondom szivesebben hallgatnam azt, de az agyat hallom a falnak csapodni :)

En meg tudom erteni ha izgatja oket hogy valaki tudja hogy mit vsinalnak/lebukas veszelye/barmi ilyesmi, nekem is van ilyesmi, de van egy hatar mikor mar zavaro ez az egesz a masik reszere.

2022. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehagytam hogy 18l
2022. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó,amikor ott alszik a párod nem zavarja ?
2022. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Amennyire késő este/kora reggel fúrni, kopácsolni, vagy zenét bömböltetni. Tökmindegy mi az ha nem hagy pihenni, aludni. Lényegtelen hogy a szomszéd hülyegyereke vasárnap reggel fél 8-kor áll neki zongorázni, vagy hegedülni tanulni vagy nekiállnak dugni ha nem tudsz tőle aludni.
2022. nov. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kis gond.
2022. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Én már a lakás mind a három oldaláról hallottam hangokat. Az egyik oldalról csak az ágy támlájának az ütemes falhoz verődése hallatszik, mikor lassabban, mikor gyorsabban. Eleinte azt hittem csak a mosógép megy, aztán egyre gyanúsabb volt.


A másik oldalról egyszer szerintem a szomszéd srác közvetlen a falnak nyomva pakolta a csajt, mert annyira közelről jött a hang. 20 perccel később meg annyit hallottam, hogy " XY, belement az orromba!! " . Másszor meg a Mátrix maraton nézésembe fűződtek bele egyre gyakrabban a nyögések.


A harmadik oldalról meg egy fiatal pár eszméletlen hangosan szexel, még a csattogást is hallom, és a csaj visítása is összetéveszthetetlen.


Hozzáteszem, én is fiatal egyetemista srác vagyok, nálam is jó pár csaj megfordult már, és azért a felük elég hangos szokott lenni, biztos vagyok benne, hogy már engem is hallott minden szomszéd, főleg amikor hajnali 3 és 4 óra körül dugtam meg őket. Szintén vasárnap reggel-délelőtt eléggé megtörheti a nyugalmas csendet.


Őszintén szólva, ha jó a szomszéd csaj én még fel is izgulok rá. Volt már, hogy nálam volt a csaj, hallottam a szomszédot dugni és erre én is letámadtam a csajomat. Viszont minden összevetve, semmit nem tudsz csinálni, egyszerűen társasházban vékonyak a falak.

2022. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Köszönjük a reggeli mesét 6-os.
2022. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Őszintén szólva, ha jó a szomszéd csaj én még fel is izgulok rá. "

Sejtettem :D Mint írtam is, szerintem ez vagy zavar valakit, vagy felizgul rá, nincs átmenet.

2022. nov. 21. 09:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Itt is volt akcio a szomszed tombben nyaron. Olyan hangos volt a csaj, hogy mar ejfelkor kiszoltak “halkabban mar” 😂
2022. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkàbb az zavar hogy màs hallhatja hogy éppen dugok valaki el :D
2022. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!