Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok nő/lány miért szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő/lány miért szeretne maga mellé egy meleg férfi barátot?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy sok nő szeretne vagy szereti ha van egy ilyen barátja. Biztos lesz itt ilyen aki nem így gondolkozik. Első sorban nők válaszát várnám.

26/F meleg


2022. nov. 26. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy a barátnőinek tudjon dicsekedni vele:)
2022. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem vagy azért, mert manapság már "divat".. vagy csak szimplán azért, mert szeretne egy férfi barátot aki esetleg nem akarja őt megdugni. De barátot általában nem szexualitás alapján keres az ember, függetlenül attól, hogy melyik nemhez vonzódik. Nekem sose jutott eszembe, hogy leszbikus lány barátot keressek.
2022. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt meleg barátom, de ha lenne nem zavarna. Legalább nem akarna megdugni... 😄
2022. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem orientáció szerint válogatom a barátaimat!
2022. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anélkül ölelgethetnek pasit hogy megakarná dugni :D amúgy nem tudom én ugyanúgy nézek rájuk mint akármilyen másik barátra
2022. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gimiben volt egy meleg évfolyamtársam, mindenki tudta róla. Egyszer egy buliban leitattam és el akartam csábítani, szopásig jutottunk és kb egy perc alatt a számba élvezett. Utána csak vihogott és nem állt fel neki már. Később kidobta a taccsot is, nem bírta a piát. Próbálkoztam a következő bulin is, de nem hagyta magát leitatni sem. Nagyon-nagyon jó pasi volt, meg akartam kapni. Amikor másodszor is elutasított, bocsánatot kértem tőle. Végül is érettségiig sokat lógtunk együtt, gyakran elhívott shoppingolni. De többet nem próbálkoztam.
2022. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Én meleg férfiként viszont nem akarok nőt barátnak. Nem szeretem a nőket, taszít a testük, a lényük, sőt a létezésük is. És engem az sem zavar, ha a hímnemű barátaimnak csak a megdugásomon jár az eszük. :)
2022. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Meleg férfiként a nőket nem tudnám elképzelni barátként, a természetuk miatta.Munkatársként el lehet őket viselni,máshogy nem.

Viszont másik meleg férfi "csak" barátságra nem óhajt ismerkedni.A 22-es csapdája,de nő akkor sem, ha senki más nem lesz.

2022. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én viszont szeretnék egy lány barátot. Akivel ki lehet beszélni a pasikat és nem akarnak megdugni 😀 fiúk vagy mindig belém szeretnek vagy csak szimplán a bugyimba akarnak jutni idővel.

31 crossdresser srác

2022. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!