Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Általános jelenség hogy fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános jelenség hogy fáj az embernek az erekció?

Figyelt kérdés
Néha van hogy olyan kemény mint a beton, nem hogy középre áll hanem egyenesen rám nézz kb, fáj olyankor a péniszem meg a heréim, feszít kb. Ez úgy hogy előző nap maszturbáltam többször, talán még aznap is. És tart kb 10 percig elmenni, aztán jó sok cucc kijön, volt hogy 2 zsebkendő is kevés volt. 22/f
2022. nov. 28. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem általános és nem is normális. Menj vele orvoshoz!
2022. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nem, de egy ilyet megnéznék nagyon 🤤🤤
2022. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem fáj mindig, ritkán van ilyen kemény erekcióm.
2022. nov. 28. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem a maszturbációtól van, attól nem lesz semmi bajod! A szervezeted ugyebár nem tudja hogy recskázol v. dugsz.

Ha éles, nyilalló fájdalom akkor érdemes felkeresni az urológiát. Ha csak szimplán feszít azt jelenti tele vagy cucossal és a füleden folynak ki a hormonjaid beáll a "kangörcs".

2022. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4.Csak feszít, hogy tud beállni kangörcs hogyha előző nap 5x maszturbáltam pl?
2022. nov. 28. 23:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Bár mióta dohányzom mintha kisebb lenne a libidóm valamelyest.
2022. nov. 28. 23:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Van fitymaszűkületem is, de nem olyan komoly hogy ne tudnám tisztítani, 22 évem alatt nem kaptam semmilyen betegséget ott lent, maszturbálni meg tudok huzogatás nélkül is, nem csináltatom meg mivel nem áll fent szerintem a fertőzés kockázata.
2022. nov. 28. 23:55
 8/16 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot pedig nem szeretnék, a prostituáltak és azok a nők akik körbe mennek mint a szappan mert mindenkire rámásznak számomra taszítóak, szóval marad a maszturbálás.
2022. nov. 29. 00:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor fájt az erekció amikor megszakításos módszerrel vertem majdnem élvezésig, és ott abbahagytam. Amikor már a sokadik alkalommal álltam le, és már vagy 3 órája csináltam, akkor kezdett fájni. És amikor elmentem akkor sem hagyta abba egy ideig. Viszont nem is lankadt le :)
2022. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A férfi pénisze nem fáj,amikor erekcioja van.Biztos azt a nagy feszítő érzést teveszted össze a fájdalommal.Pedig az jó érzés,amikor megduzzad a peniszem és a hereim.
2022. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!