Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elmegyek kéjnőhöz, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek kéjnőhöz, mi a valószínűsége, hogy hozzájárulok valamilyen bűnöző vagy bűnszervezet tevékenységéhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval el szeretnék menni kéjnőhöz itt Pesten, de kicsit szkeptikus vagyok. Körbe néztem a híres rosszlanyok.hu-n, és vannak bizonyos profilok, amik kicsit taszítóak és furcsák. Felmerült bennem, hogy ha elmegyek prostihoz és fizetek a szolgáltatásaiért, lehet hogy olyan kéjnőt fogok ki, aki igazából nem akarja ezt az ősi szakmát csinálni, mert mondjuk valaki belekényszerítette. Igazából ezt szeretném kiküszöbölni, mert lehet lazák az erkölcseim ha már ezt fontolgatom, de azért nem szeretnék bűnszervezet tevékenységéhez hozzájárulni anyagilag. Vannak esetleg árulkodó jelek arról, hogy valakit erre kényszerítenek?


Továbbá ha van beszámolód vagy tapasztalatod pesti kéjnővel, ne tartsd magadban. Kíváncsi vagyok, mert hallottam hideget-meleget.



2022. dec. 5. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Ha erre vetemülsz nem mindegy neked?

Undorito ez.

2022. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a te véleményed, tiszteletben tartom. De ha érdemi, hasznos választ nem tudsz adni, miért kommentelsz?
2022. dec. 5. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem erre bonyolultabb a válasz mint sem gondolná az ember. Hiába ahol én élek (nem Magyarországon) legális a tevékenység de hogy a lányok önszántukból végzik-e a tevékenységet ez kb sosem derül ki, az is lehet hogy nincsenek kényszerítve de megszoknak egy anyagi színvonalat és utána nem tudják leadni.
2022. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom tankolni szoktál üzemanyagkúton, és halottál az olajszőkítésről is.

Vásárolsz hipermarketben pedig halottál a Budaőrsi szavatosság átcimkézőről vagy az illegális vágóhidakról.

Szereted ha a biztonsági őr rád mosolyog pedig nagy részük úgy 12-órázik hogy 4-órásba van bejelentve.

Ezek igénybevételével is bűnözői köröket támogatsz csak nem tudsz róla.

Lakásos lányok főleg a költözők nem vagy csak ritkán fizetnek a védelemért, esélyed hogy ezzel bűnözőket támogatsz nagyon csekély.

Külalak és értékelés szerint válassz. A disznót is belekényszerítik a saját belébe, mégis finom az a füstölt kolbász :)

2022. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Csak vigyázz nehogy meglopjanak! veszélyes játék ez
2022. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az érdemi válaszokat!
2022. dec. 5. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ecsém! Amennyiben ilyen f@szságon agyalsz, inkább maradj otthon recskázni.
2022. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszataszító ez a magát embernek hívó faj
2022. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rá az esély, legalábbis én tudok ilyenről
2022. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!