Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire szégyen a meztelenség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen a meztelenség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki mennyire gondolja szégyenlősnek magát meztelenül?

Illetve, ki szerint gáz a másik ember előtt meztelennek lenni?

Szerintem egyáltalán nem kéne se szégyelnie magát senkinek, és gázúl se éreznie magát mások előtt meztelenül.

Leginkább itt az öltözőkre, tusolókra gondolok. Ahol a saját nemed előtt vagy meztelenül.

Én egy 23 éves srác vagyok.

Írd le a válaszhoz a korodat és a nemedet is.

Érdekelnek a vélemények.



2022. dec. 24. 22:53
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
60%

Számomra kellemetlen meztelennek lenni, még a saját nemem előtt is.

Hála az égnek mindig meg tudtam oldani az átöltözést ilyen helyeken, ha mást nem akkor megoldottam a mosdóba, vagy megvártam amíg mindenki végzett és kiüresedett az öltöző.

Nem nagyon tudom hogy hogy alakult ki bennem ez a dolog mondjuk.

2022. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
95%
Számunkra természetes dolog a meztelenség,mások előtt is. 43N
2022. dec. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
36%

Többször járunk párommal fürdőkbe.

Szerintem a nők között nagyobb a szégyellősség.A pasik javarészt mindig kolbászfesztivált tartanak... :)

Én szégyellős vagyok, nyilván önértékelési gondok miatt, de ha tökéletes testem lenne SEM meztelenkednék egy nyilvános öltözőben. Nem zavar, ha más igen, csak nekem fura, úgy érzem "nem illik". Számomra a meztelenség intim, ami nem a nagyközönség elé való.

Párom előtt simán meztelen vagyok.

31N

2022. dec. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
82%

A meztelenség egyáltalán nem szégyen. Én nudista életmodot folytatok, ha csak tehetem meztelen vagyok. Mihelyt olyan az idő, kertben udvaron is meztelen dolgozok, és nem gond ha valaki meglát.

55 Ffi

2022. dec. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
95%
Soha, semmi gondom nem volt a meztelenkedéssel saját nemem előtt. Hölgyek meg olyanok láttak ruha nélkül, akikkel kapcsolatom volt. Egy olyan helyen sem lenne gondom a meztelenséggel, ahol ez a természetes, pl koedukált öltöző, vagy nudista strand
2022. dec. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
43%
Ja 49 ffi. A #15. voltam
2022. dec. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok szégyenlős. Minden nap letusolok a melóhelyen, és járok fürdökbe is. Ott sem megyek el egy kabinba átöltözni, hanem a szekrény előtt megoldom, és ott is letusolok hazaindulás előtt. 40 es férfi.
2022. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
94%
Öltözőben, zuhanyzóban sosem zavart a meztelenkedés, máshol meg nem igazán mutatkozik senki teljesen ruhátlanul. L.
2022. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
83%
miért lenne szégyen?
2022. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire nem vagyok szegyenlos. Oltozoben es erre alklmas helyeken gond nelkul meztelenkedem. Nyilvan ha mindenki mas feloltozve van akkor en sem meztelenkedem. 39 F
2022. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!