Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire szégyen a meztelenség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen a meztelenség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki mennyire gondolja szégyenlősnek magát meztelenül?

Illetve, ki szerint gáz a másik ember előtt meztelennek lenni?

Szerintem egyáltalán nem kéne se szégyelnie magát senkinek, és gázúl se éreznie magát mások előtt meztelenül.

Leginkább itt az öltözőkre, tusolókra gondolok. Ahol a saját nemed előtt vagy meztelenül.

Én egy 23 éves srác vagyok.

Írd le a válaszhoz a korodat és a nemedet is.

Érdekelnek a vélemények.



2022. dec. 24. 22:53
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a szégyenkezés kétoldalú történet. Hiába mondod, hogy nem érzed magad cikinek meztelenül, ha egyszer a többiek annak tartanak, mert messze esel az ideáltól. Ez pedig visszahat, ha csak nem teljesen autista vagy pszichopata az ember. Tölcsérmellkassal, bojlertesttel, fél golyóval és csonka fütyülővel is ilyen felhőtlenül vetkőznétek, vagy csak jár a szátok, mint aki nem érti a világot? Hát már azért halálra csúfolják az ember fiát/lányát, ha kijjebb áll egy foga vagy göndör a haja, nemhogy egyéb "szégyenkezni való". Persze, hogy sok fiatalban kialakul valami lelki gubanc, azt inkább nem vetkőzik.
2022. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Nyílván attól függ, hogy milyen az ember.

Én, mivel egy 166cm 59kg-s srác vagyok, így az alakom miatt, biztos, hogy nem fogok szégyenlős lenni mások előtt.

Nyílván az olyan embereknél más a helyzet, akiknél van valami.

Én a saját részemet mondom el, és nem az, hogy mit csináljon a másik. Meg csak az én testemmel nézem, és mindenkinek a gondolata érdekel.

2022. dec. 29. 03:36
 23/50 anonim ***** válasza:
94%

Én sem vagyok szégyenlős, főleg öltözőben vagy zuhanyzóban, hiszen az pont azért van, hogy átöltözhess és lehess meztelen arra a pár percre. Csapatsportolók meg akik voltak még katonák, azok hírből sem ismerik a szégyenlőséget, hiszen rengetegszer kerültek olyan helyzetbe, hogy meztelenül kellett lenniük mások előtt.


Szerintem manapság egyre szégyenlősebbek az emberek, köszönhetően annak, hogy már gyerekkortól kezdve annyira féltik a gyereket, hogy takargatják mindenhol és nem tanítják meg hogy a meztelenségben nincs semmi rossz. Pont az ellenkezőjét teszik. Aztán pont ezért lesznek gátlásosak és mennek elbújni a wc-be mikor át kell öltözni mondjuk úszáskor.


Azt sugallja a média is, hogy a meztelenség valami takargatni való dolog. Miért ne láthatna egy 10 éves meztelen testet mondjuk egy filmben? Jó nem szexfilmre gondolok, de amiben már megjelenik egy farok vagy mellek akkor már 18-as karikás a film. Nem is arra gondolok hogy főműsoridőben legyen, csak ne lenne ennyire tabu téma.


Főleg a saját nemed előtt nem kell szégyenlősködni, mert ők is ugyanúgy néznek ki pucéran, tehát nincs semmi olyan, ami miatt kinevetnének vagy kinéznének.

2022. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
91%
23 as sal teljes mértékben egyetértek. A meztelenségnek természetesnek kellene lenni. Sajnos nálunk a a Nudizmus , naturizmus is nagyon tabú témaként van kezelve.
2022. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
23%
Nem arrol van szo hogy szégyen vagy nem... nem illik meztelenkedni masok elott
2023. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, hogy nem illik.

Adott helyeken nem lehet meztelenül lenni, de olyan, hogy nem illik mások előtt meztelenül lenni, az sose lesz igaz.

A meztelenség az mindig is természetesnek kellene, hogy legyen mások előtt.

Főleg közös öltözőkben, tusolókban.

2023. jan. 3. 08:24
 27/50 anonim ***** válasza:
16%
Hát engem k**vára zavarna ha valaki az oltozben full meztelenul felém fordulva ugyanugy beszélgetne mintha ruhába lenne
2023. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Szerintem abban nincs semmi. Én teljesen természetesnek tudom venni.

Edzőtáborban is, a gyerekekkel tusolásnál, meg előtte és utanna öltözésnél simán beszélgetek velük meztelenül.

2023. jan. 3. 09:49
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg perverz vagy, mások meztelen testére izgulsz
2023. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Csak is.

Ki mondta, hogy fel is izgulok arra, hogyha meztelen testet látok?

Csak annyit mondok, hogy az ember külön tudja venni a szexualitást és a sima meztelen létet.

2023. jan. 3. 11:08
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!